Dzejas dienu laikā notiks Guntas Šnipkes autorvakars

Piektdien, 11. septembrī, pulksten 18 Liepājā, bibliotēkas "Libris" telpās M. Ķempes ielā 11, notiks dzejnieces Guntas Šnipkes autorvakars "..pie Vārda viss...".

Vakara gaitā skanēs dzeja autores lasījumā, pasākumā piedalīsies aktrise Vija Āboliņa un dzejnieces kolēģi dzejnieki jeb Liepājas pilsētas dzejnieku grupa "Septembra putni". Skanēs Guntas Šnipkes dzeja no jau iznākušajiem dzeju krājumiem, autore iepazīstinās ar trešo, topošo dzeju krājumu, informē LRS Liepājas birojs.


Autores teksti ir labi zināmi dziesmu teksti, rakstīti tieši Liepājas pilsētai, dziesmas ar Guntas Šnipkes vārdiem skanēja Liepājas pilsētas svētkos šajā pavasarī, katram liepājniekam labi zināmas dziesmas no muzikālā darba "Kapteiņa stāsti".

Gunta Šnipke ir arī dramaturģisku darbu autore, arhitekte pēc sūtības un dzejniece pēc dabas.

Interneta žurnālā Satori
 http://www.satori.lv/raksts/7781/Gunta_Snipke/Te_tur_un_citur par dzejnieci teikts:
"Gunta Šnipke ir liepājniece un arhitekte, kas raksta dzeju ar pārtraukumiem, kuri reizēm ilgst daudzus gadus, šobrīd ir atkal rakstīšanas laiks. Ir izdoti dzejoļu krājumi: "...bērns ienāca..." (1995), “…un jūra” (2008).
 Guntas dzeja ir spilgta un neparasta, to raksturo stila izjūta un patiesums, Šnipkes dzeja tīk gan dzejas gardēdim, lasītājam, kurš mīl labu dzeju, gan nejaušam pasākuma apmeklētājam.


Pievieno komentāru

Liepājā