Dzejas dienās Liepājā viesosies dzejnieks Toms Treibergs

Liepājā Dzejas dienu laikā viesosies dzejnieks Toms Treibergs.  Tikties ar dzejnieku būs iespēja 15. septembrī pulksten 14 bibliotēkā “Libris” un pulksten 19 dzejnieka autorvakarā “Īstais jautājums” kluba “Fontaine Palace” terasē “Acropolis”. Dzejnieka Toma Treiberga autorvakarā piedalīsies mūziķis Emīls Dreiblats, norāda Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas pārstāvji.

Toms Treibergs (1985) dzimis Rīgā, mācījies Taurupē, beidzis LU Teoloģijas fakultāti. Strādājis par audzinātāju Marijas Montesori bērnu mājā. T. Treibergs strādā Latvijas Televīzijā par raidījuma “Kultūras ziņas” redaktoru un žurnālistu, ir etīžu teātra “Nerten” aktieris un režisors. Raksta kino un teātra kritiku, ir divu dzejoļu krājumu autors. Pirmais krājums “Gaismas apstākļi”(2012) tika nominēts Literatūras gada balvai kā spilgtākā debija. 2015. gadā iznāca Toma Treiberga otrais dzejas krājums “Drudzis”.

Dzejnieks Toms Treibergs saka: “Rakstīšana man kalpo kā “nezināmās pagātnes un zināmās nākotnes” spekulācija – ir ļoti interesanti pārkonstruēt sev piešķirto laiku, iet pret tā ierasto plūdumu un attīstību”.

Toma  Treiberga dzejas dominējošā intonācija ir gan smeldzīgi skumja, brīžiem ironiska, gan filozofiska, viņa dzeja piedāvā iepazīties ar cilvēka pārdzīvojumu anatomiju.

 

Pievieno komentāru

Liepājā