Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzejas dienās Liepājā viesosies Anna Rancāne, Daina Sirmā un Kārlis Vērdiņš

Tradicionālie Dzejas dienu pasākumi Liepājā šogad notiks no šodienas līdz 14. septembrim, informē viena no Dzejas dienu rīkotājām, Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Sandra Vensko.

Šogad Dzejas dienās Liepājā bez vietējiem autoriem piedalīsies arī viesi - literāti Anna Rancāne, Daina Sirmā un Kārlis Vērdiņš. "Manuprāt, Dzejas dienu uzdevums ir ne tikai lasīt dzeju, bet arī sarunāties ar sarīkojumu apmeklētājiem par to, kas notiek literatūrā un sabiedrībā kopumā," sacīja Vensko, piebilstot, ka šī gada viesi noteikti būs ļoti interesanti sarunu biedri.

Dzejas dienu atklāšana Liepājā plānota 11.septembrī pie dzejnieces Mirdzas Ķempes pieminekļa, bet turpināsies "Tējas istabas" pagalmā.

Šogad Dzejas dienas Liepājā rīko Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļa, Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un Liepājas Universitāte, bet finansiāli atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Pirmās dzejas dienas notika 1965.gada 11.septembrī toreizējā Komunāru parkā, atzīmējot latviešu dzejnieka Jāņa Raiņa 100.dzimšanas dienu. Pēc tam Latvijas Rakstnieku savienība nolēma Dzejas dienas rīkot katru gadu.

Pievieno komentāru

Liepājā