Durvis ver "Rimi" supermārkets Liepājā

Piektdien, 19. jūnijā, durvis vēris jaunais Rimi supermārkets Ziemeļu ielā 13, Liepājā. Jaunatklātais Rimi lielveikals ir pirmais jauna dizaina koncepta Rimi Super formāta veikals Latvijā.

Jaunais veikals veidots saskaņā ar Rimi jauno dizaina konceptu, lai vēl vairāk atvieglotu un padarītu patīkamāku ikdienas iepirkšanos. Pircēju ērtībām veikalā ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums, tā nodaļās ir izvietotas vieglāk pamanāmas norādes, paplašināta veikala ieejas zona, pašapkalpošanās kasu zonā uzstādītas ātrākas un modernākas kases, kā arī pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati, informē SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Tāpat kā citos Rimi supermārketos, arī šajā veikalā pieejama īpaša ekoloģisko produktu sekcija, diētiskie produkti cilvēkiem, kuriem ir pārtikas alerģijas, u.c. specializētās pārtikas produkti. Sortiments iedzīvotājiem nodrošina plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Lielveikalā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo – uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem.

Lielveikala tirdzniecības platība ir 925 kvadrātmetri un tas nodrošinās 45 jaunas darba vietas.

Pievieno komentāru

Liepājā