Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola svinēs 75. dzimšanas dienu 1

No 2. līdz 25. oktobrim Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā, Rīgas ielā 50, notiks skolas 75 gadu jubilejai veltīti pasākumi skolēniem, viņu vecākiem, esošajiem un bijušajiem skolotājiem un skolas darbiniekiem.

Svētku svinības sāksies 2. oktobrī, kad skolēniem būs iespēja sacerēt dzejoļus, zīmēt vai citādi radoši izpausties par tēmu „Mana skola”. No skolēnu radītajiem darbiem tiks izveidota izstāde, kas būs skatāma no 7. oktobra. Savukārt no 3. oktobra ir aplūkojama izstāde „Maziņš biju es, tagad esmu skolotājs”, kas veidota no Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas skolotāju bērnības un skolas laiku fotogrāfijām.

Skolēnu veidotās foto kolāžas, video un prezentācijas par savu skolu būs skatāmas no 9. oktobra radošo darbu izstādē „Skola šodien”.

No 7. līdz 10. oktobrim skolā būs Absolventu stundas, kad Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas absolventi skolēniem vadīs nodarbību un stāstīs par savu skolas laiku, karjeru un dzīvi pašlaik. Pirmā absolventa stunda būs 7. oktobrī no plkst. 12.25 līdz 13.05, kad skolā viesosies interneta bibliotēkas „Atlants.lv”, biļešu servisa „BezRindas.lv” un IT uzņēmuma SIA „CDI” vadītājs Gatis Sprūds. Šajā dienā skolā viesosies arī UPB holdings prezidents Uldis Pīlēns un tiksies ar 12. klašu skolēniem. Paredzēts, ka viesosies arī skolas absolvente un tiesnese Linda Vēbere u.c.

Savukārt no 15. oktobra būs apkopoti un apskatāmi skolēnu iesniegtie 75 interesanti un vēl neatklāti fakti par Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolu.

17. oktobrī plkst. 11.00 skolas pagalmā par godu skolas dzimšanas dienai notiks svinīgs pasākums skolēniem, skolotājiem un skolas darbiniekiem. Vakarā (plkst. 18.00 – 20.00) ikviens skolēns ir aicināts kopā ar saviem ģimenes locekļiem piedalīties pasākumā „Laipni lūgti sava bērna otrajās mājās”, kur būs iespēja iepazīt skolu un piedalīties skolotāju sarūpētās radošās aktivitātēs.

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 75 gadu jubilejas noslēguma pasākums būs 25. oktobrī plkst. 16.00, kad skolotājiem, darbiniekiem, pensionētajiem skolotājiem un aicinātajiem visiem būs iespēja iepazīties ar skolu, tās attīstības tendencēm, kā arī kavēties atmiņās.

Visas izstādes būs aplūkojamas līdz 25. oktobrim 2. stāva vestibilā.

Plašāka informācija – Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas ārpusklases darba organizatore Ineta Bumbiere, tālr. 28689990, e-pasts: bumbierei@inbox.lv.

Informāciju sagatavoja:
DALP 5. vidusskolas skolotājs
Agnis Timermanis

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ēriks Eglītis

Lai gaiši svētki leģendārajai Liepājas 5.vidusskolai!!!!!!! Skola ir tik jauna, cik jaunas idejas un karstas sirdis ir skolas vadībai, skolotājiem, skolas tehniskajiem darbiniekiem un, protams. skolēniem!!! Varu būt lepns, ka daļu no mana mūža spēkpilnajiem gadiem esmu atdevis tieši šai - radošajai un dumpīgajai Liepājas 5.vidusskolai!!! Lai svētki ir gaiši un skanīgi!!!!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.08.17 13:53

Liepājā