Domes sēdi un Liepājas mēra ievēlēšanu internetā skatījušies ap 500 interesentu

Jaunā sasaukuma pirmo Liepājas domes sēdi, kurā vēlēja domes priekšsēdētāju, internetā vērojuši ap 500 interesentu, pašlaik tiek meklēti piemērotākie tehniskie risinājumi, lai domes sēdes globālajā tīmeklī būtu skatāmas arī turpmāk, "Rietumu Radio" informēja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

"Tā ir laba iespēja liepājniekiem no pirmavota uzzināt, kādi lēmumi sēdē tiek pieņemti un kā tas notiek," sacīja Sesks, atzīstot, ka sēdes vērotāju skaits bijis ievērojams. Viņš pauda cerību, ka liepājniekiem veidosies labāka izpratne par pašvaldības darbu un viņi aktīvāk nekā līdz šim iesniegs savus priekšlikumus.

Kā informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks Andrejs Rjabcevs, pirmo Liepājas domes sēdes interneta tiešraidi no Liepājas bez maksas nodrošināja portāls "sportacentrs.com". Rjabcevs vēl nevarēja pateikt, vai "sportacentrs. com" to darīs arī turpmāk vai arī pašvaldība izvēlēsies kādu citu risinājumu.

Pirmā jaunā sasaukuma Liepājas domes sēde notika Liepājas domes lielajā sēžu zālē un ar to skaidrojamas dažas tiešraides tehniskās ķibeles, piemēram, dažbrīd neapmierinošā skaņas kvalitāte. No domes pastāvīgās sēžu zāles tiešraides būtu iespējams nodrošināt tehniski labākā kvalitātē, jo tās aprīkojums ir piemērotāks, piemēram, katram deputātam ir mikrofons.

Pievieno komentāru

Liepājā