Dome labo kļūdu – nevarēs būvēt sešus vēja ģeneratorus

Liepājas pašvaldības domes sēdē ceturtdien deputāti laboja iepriekš pieļauto kļūdu lēmumā par vēju ģeneratoru būvniecību.

2012.gada 20.decembrī pieņēma lēmumu "Par SIA "Rapsoil" vēja elektrostaciju parka (VES) ierīkošanu", akceptējot minētā parka izveidi, tomēr vēlāk tika konstatēts, ka ieviesusies kļūda – minēts tikai viens vēja ģenerators, kuru dome nav ļāvusi būvēt, lai gan kopumā bijuši seši tādi ģeneratori. Ceturtdien dome savu kļūdu laboja, veicot korekcijas lēmumprojektā.

Deputāts Ģirts Kronbergs ("Reformu partija") pauda klaju neapmierinātību ar to, ka domes iepriekšējais sasaukums vispār pieļāvis parka būvniecību: "Esmu pret šo projektu kā tādu. Pilsēta no šī projekta neiegūs praktiski neko, no tā būs mazs labums, ja nu vienīgi iekasētā nomas maksa par zemi."

Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis norādīja, ka nomas maksa ir aptuveni 7 000 lati gadā par vienību, bet desmit objekti dotu 70 000 latu lielus ienākumus. Deputāts Kronbergs gan norādīja, ka tā esot maza summa, savukārt pilsētas mērs Uldis Sesks aicināja Kronberga kungu nākt klajā ar savu piedāvājumu, ja viņam tāds ir.

Lēmums galu galā tika pieņemts, 12 deputātiem balsojot par, vienam balsojot pret, bet vienam atturoties.

Pievieno komentāru

Liepājā