Divas dienas apmeklētājiem atvērta izstāde "Liepājas uzņēmējs 2008”

Šodien, 10. oktobrī, un rīt, 11. oktobrī, Liepājas Latviešu biedrības namā notiek uzņēmēju izstāde. Apmeklētājus ar savu produkciju iepazīstinās aptuveni 70 uzņēmēji. Izstādes organizatori sola pārsteigumus.

"Jāturas kopā ne tikai dalot peļņu, bet arī ciešot zaudējumus,” izstādes atkāšanā uzņēmējus uzmundrināja Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras (LTRK) Liepājas nodaļa vadītājs Ģirts Kronbergs. Viņš pateicās uzņēmumiem, kuri „šajos ekonomiskajos apstākļos” piedalās izstādē. Izstāde „Liepājas uzņēmējs” šogad notiek 11 reizi un tās organizatori šogad cer pulcēt vairāk apmeklētāju.

Šogad pirmo reizi izstādes dalībnieki būs arī kultūras un mākslas nozares uzņēmumi, kas piešķirs izstādei “rozīnīti” un padarīs to apmeklētājiem interesantāku, sola organizatori. Dažādos veidos tiks parādīta gan Liepājas uzņēmēju vēsturiskā attīstība, gan arī dažādas aktualitātes, kad kultūra izpaužas kā pakalpojums vai kā produkts.

“Ceram, ka nebijušās aktivitātes piesaistīs ne tikai jaunus dalībniekus, bet arī pulcēs vairāk apmeklētāju. Ja iepriekšējos gadus apmeklētāju skaits bija vidēji ap pieciem tūkstošiem, tad šogad ceram uz lielāku iedzīvotāju aktivitāti un aicinām visus ne tikai nākt un aplūkot uzņēmēju piedāvātos produktus, bet arī tos iegādāties,” saka Ģ. Kronbergs.

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā piektdien atvērta no pulksten 10 līdz 18, bet sestdien – no pulksten 10 līdz 16.

Pievieno komentāru

Liepājā