Dienā Rokkafejnīcas apmeklētājus no kaušļiem nesargā 3

Viens no Latvijas 1. Rokkafejnīcas īpašniekiem Raivo Mediņš uzskata, ka ir neiespējami paredzēt, kad kurš sakausies, lai noliktu apsargu tieši tajā vietā un brīdī. Apsardzes darbinieki Rokkafejnīcā arī turpmāk strādās tikai vakaros un naktīs. Konfliktu risināšana ar fiziska spēka palīdzību šajā izklaides vietā dienas laikā nav paredzēta.

R. Mediņš apgalvo, ka neviens apsargs nebūtu paguvis iejaukties kautiņā, pat, ja tajā brīdī būtu tuvumā. Viss esot noticis pārāk ātri un negaidīti. Apsardzes darbiniekiem pat neienāktu prātā īpaši uzmanīt kafejnīcā ienākušu mūziķi, turklāt tik slavenu kā Tomass Kleins – neviens negaidītu, ka jau tūlīt pēc sasveicināšanās viņš sāks sist savus kolēģus.

Raivo Mediņš arī pastāstīja, ka pēc šī atgadījuma izmaiņas apsardzes darbinieku grafikā tomēr neesot paredzētas – arī turpmāk par drošību iestādē viņi rūpēsies tikai vakara un nakts stundās. Pa dienu kārtības nodrošināšana palikšot policistu ziņā, par kuru operativitāti sūdzēties nevarot – vajadzības gadījumā viņi ierodoties ļoti ātri.

Nekādas sankcijas pret Tomasu Kleinu no Latvijas 1. Rokkafejnīcas vadības puses nav paredzētas – esot jāgaida, kā uz notikušo reaģēs policija, kur par to ir saņemts iesniegums no cietušajiem.

Jau ziņots, ka Tomass Kleins piektdien, 12. septembrī ap četriem pēcpusdienā Latvijas 1. Rokkafejnīcā izraisīja katutiņu, kura rezultātā ir divi cietušie – mūziķa kolēģi no grupas “Cacao” Andris Ērglis un Jānis Strazds.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kaļķu iela

...lai kas arī Tu būtu - paldies!:)

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 18:17

Kaļķu iela

Interesanti raksti padodas tai Mildai Putniņai!:)

pirms 12 gadiem, 2008.09.17 09:34

Liepājā