Diakonijas centrs uzrunā zemniekus Ābolsvētkiem

5.oktobrī Liepājas Diakonijas centrs aicina uz tradicionālajiem Ābolsvētkiem, kas notiks laukumā pie Krusta baznīcas Liepājā, K.Valdemāra ielā 7. Labdarības pasākums tradicionāli sākas pulksten 9.30 ar svētbrīdi baznīcā. "Šonedēļ sākam plānot, precīza programma vel tikai top, bet zināms, ka Ābolsvētki būs," teic mācītājs Mārtiņš Urdze.

Pērn gandrīz 60 zemnieki no apkārtējiem novadiem ziedoja augļus un dārzeņus, ko varēja iegādāties pret ziedojumiem - par labu Diakonijas atbalsta grupām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un senioriem Rucavā, Nīcā, Durbē, Saraiķos/Vērgalē/ Ziemupē.

Zemniekiem zvana un aicina ziedot atbalsta grupas vadītāja Zigrīda Ābele. Labdarības tirdziņš parasti tiek papildināts ar priekšnesumiem, loteriju, izklaidēm bērniem.

“Cits iedod vienu ķirbi, cits desmit kartupeļu maisus vai kasti ar bietēm. Cik nu kurš var šajos laikos. Ja nevar neko iedot – lai Dievs palīdz un lai laba raža citureiz. Pajautāšu nākamam. Ir bijis, ka saimnieki, kuriem iepriekš nebija, ko dot, nākamā gadā paši pieteicas. Galvenais nav izspiest kaut ko tieši šim pasākumam, bet saprasties ar cilvēkiem, vēlēt labu un, ja cilvēks labs, citi arī būs labi. Visi cilvēki vien esam, turklāt ļoti dažādi, bet man liekas, ka ar visiem var sarunāt. Ar labestību dzīvē visu var panākt,” spriež Zigrīda.

Ziedotāji var viņu sazvanīt pa tālruni 28255928. Pēc ziedojumiem Diakonijas centrs var arī pats aizbraukt pakaļ, tāpēc svarīgi pieteikt savlaikus, lai var saplānot maršrutu.

Pievieno komentāru

Liepājā