Devītklasnieki kārto eksāmenu matemātikā 3

Šodien, 9. jūnijā, neilgi pirms vienpadsmitiem daudzi devītklasnieki visā Latvijā ar satraukumu gaidīja matemātikas eksāmena sākumu. Kā zināms, iepriekš Liepājā “Latvijas Pasta” darbības kļūdu dēļ bija problēmas ar materiālu piegādi 12. klases matemātikas eksāmenam. Šoreiz devītklasnieki iztika bez liekiem satraukumiem un eksāmens sākās laikā.

Matemātika latviešu mācībvalodas programmās devītajām klasēm ir pēdējais pārbaudījums. Latviešu valodas un vēstures eksāmeni jau aiz muguras. Mazākumtautību izglītības programmās 11. jūnijā vēl paredzēts eksāmens krievu un poļu valodā.

Kā novēroja “Rekurzeme”, ierodoties pirms eksāmena Liepājas 1. ģimnāzijā, skolēni satraucošajā situācijā izturējās dažādi – citi bija skaļi un bravūrīgi, lai slēptu satraukumu, citi centās koncentrēties gaidāmajam pārbaudījumam.

“Mēs mirsim!” iesaucas kāda devītklasniece pirms eksāmena, ieraugot telpu sadalījuma sarakstu. Citi viņu mierina – nav tik traki.
Skolēni pastāsta, ka ģimnāzijā ir četras devītās klases, līdz šim visiem veicies samērā labi. Arī no matemātikas eksāmena neesot īpaši jābaidās, ja visu gadu skolēns ir mācījies, pastāsta devītklasnieki.

Trakāk esot tiem, kas mācību gada laikā slinkojuši. Visi aptaujātie gan pirms eksāmena cerēja uz veiksmi un izdošanos.
9. klases izlaiduma svinības vairums skolu šogad nolēmušas rīkot piektdien, 13. jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

madamLiepkoks

mirt eksāmenā - tā jau ir klasika :D

pirms 13 gadiem, 2008.06.09 15:37

Liepājā