Desmit liepājnieku pie Liepājas domes ēkas protestē pret Liepājas partijas un SC koalīciju 3

Lai arī šodien plānotā pirmā jaunā sasaukuma Liepājas domes sēde pārcelta uz nenoteiktu laiku saistībā ar Liepājas pašvaldības vēlēšanu rezultātu apstrīdēšanu Administratīvajā apgabaltiesā, šodien ap plkst.10.30 pie Liepājas domes ēkas bija pulcējušies desmit liepājnieku, kuri, turot plakātus, protestēja pret "Liepājas partijas" (LP) un apvienības "Saskaņas centrs" (SC) koalīciju.

Viens no protesta akcijas rīkotājiem Viktors Birze nelielo protestētāju skaitu "Rietumu Radio" skaidroja ar faktu, ka šodien Liepājas domes sēde nenotiek, un atgādināja, ka liepājniekiem ir tiesības paust savu viedokli arī dienā, kad sēde notiks.

Akcijas jeb, kā rīkotāji to nodēvējuši, sapulces "Par godīgu varu Liepājā, bez viltus un cinisma" rīkošanai, kā informēja Birze, Liepājas pašvaldība atļauju nav devusi, kā iemeslu minot, ka pašvaldībā iesniegtais pieteikums esot bijis noformēts nepareizi.

Divi akcijas dalībnieki turēja rokās plakātus ar uzrakstiem "Vakar Abrene, šodien Liepāja, rīt visa Latvija" un "Nē interfrontes koalīcijai".

Rožu ielas posms iepretim Liepājas domei šodien bija slēgts autosatiksmei - tur notika aktīvi ietves remontdarbi, kuros bija iesaistīts gan traktors, gan smagā automašīna. Protesta akcijas vietā dežurēja policijas darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vilis

Es iešu, kad beidzot būs domes sēde. Izskatās, ka Sesks nepaknapi nobijies.

pirms 8 gadiem, 2013.06.19 21:12

inta

pret,pret pret liepajas partijasun apvienibas saskanas centrs.

pirms 8 gadiem, 2013.06.19 16:46

Liepājā