Demonstrēs spēku, veiklību un ātrumu

"Viennozīmīgi pozitīvas emocijas, komandas saliedētību, brīnišķīgus, aktīvus līdzjutējus, jaukus un jautrus tiesnešus, sportisku un enerģijas pilnu gaisotni," – tā saka liepājnieks Mārcis Štēbelis, vaicāts, ko gribētos izjust rītdien gaidāmajās piedzīvojumu sacensībās "Karostas mezgls". ""UPTK" pirmie! Uzvarētāji!" viņš neslēpj savas komandas mērķus, lai gan arī piedalīšanās vien šajā izturības skrējienā ir vien to vērta.

Mārcis pastāsta, ka "UPTK" komandā būs cilvēki, kas "Karostas mezglā" piedalīsies jau otro gadu. Pašam tā gan būs debija, un līdz šim nekas līdzīgs arī nav piedzīvots. "Startējam, jo pasākums ir ar sportisku ievirzi, tāds, kur katrs var pārliecināties par saviem spēkiem. Saista arī lielā dalībnieku interese," skaidro puisis, atzīmējot, ka nokomplektēt komandu četru cilvēku sastāvā neesot bijis sarežģīti. "Mūsu kolektīvs kopumā ir sportisks." Interesanti, ka gatavošanās lielajam izaicinājumam noris gan katram individuāli, gan visam kvartetam kopā. "Tiekamies no darba brīvajā laikā un ekspronti izdomājam kādu fizisku nodarbi. Piestrādājam pie vājākajām vietām," atklāj Mārcis. Izrādās, ka daudziem viņa darba kolēģiem sportiskas aktivitātes ir hobijs. Pašam gan vairāk patīk tās, kas saistītas ar skriešanu.

Jautāts par uztraukumu, Mārcis atbild pavisam mierīgi: "Jebkura sacensība saistās ar satraukumu, bet nekādā gadījumā tas netraucē ne morāli, ne fiziski pierādīt savus spēkus un varēšanu." Viņš papildina, ka galvenais mērķis, protams, ir gūt uzvaru, kā jau jebkurās sacensībās, bet reizē saprot, ka uzvarētājs var būt tikai pats stiprākais, tādēļ otrajā vietā liek piedalīšanos. Šķēršļu skrējiena trase "UPTK" komandas pārstāvi apmierina. "Pilnīgi piekrītu organizatoriem. Tā pārbaudīs dalībnieku spēku, veiklību un ātrumu," puisis uzskaita, ko nāksies demonstrēt, un ir tam gatavs.

Kā motivēt piedalīties tos, kuri vēl īsti nav izšķīrušies – startēt vai nē? "Visgrūtākā uzvara ir uzvara pār sevi. Tādēļ mēģini, pierādi un uzvari!" iedrošina Mārcis.

"Karostas mezgla" rīkotāji atgādina, ka jau šodien, 25.septembrī, Liepājas Olimpiskā centra baseins&SPA foajē zonā, Brīvības ielā 39, no plkst.14 līdz 20 ir iespējams izņemt dalībnieka numuru. Sacensību dienā, 26.septembrī, atpūtas vietā "Beberliņi" dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana sāksies no plkst.10.  Ikvienam dalībniekam pie reģistrācijas būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments.  Reģistrācija gan individuālā skrējiena, gan komandu cīņu distancēm beigsies 10 minūtes pirms to sākuma, brīdina "Karostas mezgla" organizatori.

Dalībnieki, kuri “Karostas mezgla” komandu cīņās distanci pieveiks visātrāk, saņems naudas prēmiju no būvniecības, būvmateriālu ražošanas un elektropreču tirdzniecības uzņēmuma “UPTK” – 400 eiro. Savukārt labākā individuālā skrējiena rezultāta ieguvējam un ieguvējai katram tiks piešķirta naudas prēmija 50 eiro apmērā.

Ar vērtīgām balvām no sacensību atbalstītājiem un trofeju tiks apbalvoti 1. – 3. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās, kā arī trīs ātrākās komandas. "Karostas mezgla" trofeju veidojis tēlnieks Ģirts Burvis īpaši Liepājas sporta pasākumu sērijai “Izrāviens”.

Jau vēstīts, ka šoruden, 26. septembrī, Liepājā norisināsies atraktīvas piedzīvojumu sacensības dabā "Karostas mezgls", kurās dalībniekiem būs jāpieveic 7 km gara trase ar vairāk nekā 30 šķēršļiem un uzdevumiem. Ceļš līdz finišam dalībniekiem būs izaicinājumiem pilns.

Plašāka informācija mājaslapā izraviens.eu.

Liepājas sporta sērijas "Izrāviens"
komunikācijas vadītājs
Mārtiņš Jansons

Pievieno komentāru

Liepājā