Decembris Tējas istabā

Balta sirdīs, mīļa dvēselēs, sirds siltuma apveltīta ir atnākusi pirmā Advente.

Tējas istabā līdz 23. decembrim apskatāma jauka mīlestības pilna daudzbērnu ģimeņu biedrības "Dēkla" radošo darbu izstāde-pārdošana "Radīt prieku sev un citiem - 2" Māmiņas iepriecina mūs ar saviem vaļaspriekiem - adījumiem, tamborējumiem, izšuvumiem, jaukām rotiņām, apgleznota zīda šallēm, gleznām. Atbalstīsim daudzbērnu ģimenes, no katra ietirgotā lata 5 santīmi tiks novirzīti bierības "Dēkla" aktīvo ģimeņu sveikšanai Jaunā gada pasākumā.

Sākot ar 4. decembri, divus mēnešus 1 reizi nedēļā, trešdienās, darbu sāks FOTO SKOLA. Tajā jums būs iespēja apgūt kompozīcijas pamatus un praktiskās fotografēšanas iemaņas.

7. decembrī Tējas istabā viesosies un savās zināšanās par akmeņiem dalīsies virsmāte Anita no Ventspils.

Decembrī Tējas istabas radošajās darbnīcās jūs katrs varēsiet nākt un izgatavot jaukas dāvanas saviem mīļajiem.

9. decembrī ZĪDA APGLEZNOŠANA - pašas gleznota šalle iejūsminās ikvienu.

10. decembrī PĒRĻOŠANA - pērļosim skaistus gredzentiņus, kuri iepriecinās gan mazu, gan lielu dāmu.

12. decembrī DEKUPĀŽA - divsoļu kraklē tehnikā noformēsim pulksteņus. Tos kā dizaina elementu varēsiet izmantot savā interjerā vai arī kā lielisku dāvanu.

16. decembrī DĀVANU SAIŅOŠANAS RADOŠĀ DARBNĪCA - iesaiņosim dažādas netradicionālas dāvanas. Lieliska iespēja pārsteigt savus radiniekus ar skaisti nofomētām dāvanām.

17. decembrī PĒRĻOŠANA - appērļosim kabišonus.

27. decembrī - plkst. 18.00 Tējas istabā uz koncertu "Uzliec savas vieglās rokas" aicina Liepājas jauniešu ģitāristu ansamblis, vada Inese Sērdiene.

28. decembrī - plkst. 17.00 notiks Liepājas dzejnieku gada nogales salonvakars "Tēja ar dzeju". Būs sarunas, tēja, gardumi un gada notikumi un pārdomas dzejā. Aicināts ikviens interesents.

Arī Tējas istabas veikaliņā esam padomājuši par Ziemassvētku materiāliem, lai pašu gatavotās dāvanas izskatītos jo īpaši skaisti. Jauns dekupāžas rīspapīru un dekupāžas papīru pievedums.

Pie mums jūs varat atnākt paši ar savām dāvanām, un mēs tās iesaiņosim.

Un arī brīnumjaukos Adventes vainadziņus varat iegādāties vai pasūtīt Tējas istabā, Liepājā Fr. Brīvzemnieka 28.

Gaidīsim Ziemassvētkus kopā. Dalīsimies sirds siltumā un priekā. Pārsteigsim viens otru ar jaukiem vēlējumiem. Un atmaksāsim ar labu.

Tējas istabā ir iemājojusi vēl viena jauka padarīšana skaistuma un veselības telpa - SAPŅU ĶĒRĀJS. Katram ir sapnis par skaistu koptu un veselu ķermeni, tagad tas ir iespējams palutinot sevi ar jauku masāžu, sakopjot savu ķermeni un ļaujoties masierītes Anetes rokām. Jūs varēsiet izbaudīt ne tikai masāžu, bet arī visa ķermeņa vaksāciju un citas buvīgas lietas pazvanot un piesakoties pa tālruni - 28650330. Atnāc un noķer savu sapni.

Kā vienmēr - par visu sīkāk http://www.tejasistaba.lv

Pievieno komentāru

Liepājā