Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dānijas uzņēmums "Per Aarsleff" par 1,5 miljoniem eiro Liepājā uzlabos ūdensapgādi un kanalizāciju

Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Liepājas ūdens" iepirkumā "Uzlabojumi ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās Liepājā, 5. kārta" par būvdarbu veicēju paziņota Dānijas uzņēmuma "Per Aarsleff" Latvijas filiāle ar 1 498 930 eiro līgumcenu.

Iepirkums ir saistīts ar Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansētu projektu "Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 5.kārta".

Iepirkums veikts, lai nodrošinātu kanalizācijas cauruļvadu ar diametru no 350 milimetriem (mm) līdz 500 mm atjaunošanu ar beztranšejas rakšanas metodi - oderēšanu - apmēram 2,5 kilometru (km) kopējā garumā, kā arī ūdensapgādes cauruļvadu ar diametru 100 mm izbūvi apmēram 1,5 km kopgarumā un kanalizācijas cauruļvadu ar diametru 200 mm izbūvi apmēram 0,6 km kopējā garumā Liepājā.

Kā liecina projekta informācija, tajā paredzētās darbības tiks īstenotas 2015.gadā, un ūdensapgādē plānota ūdensapgādes tīkla paplašināšana apmēram 1,3 km garumā, kā arī ūdensapgādes tīkla pārbūve apmēram 0,3 km garumā, savukārt kanalizācijā plānota kanalizācijas tīkla paplašināšana apmēram 0,2 km garumā un kanalizācijas cauruļvadu pārbūve un atjaunošana apmēram 2,8 km kopējā garumā.

Ūdensapgādes un kanalizācijas cauruļvadu izbūves darbiem ir izstrādāti un saskaņoti būvprojekti, saskaņā ar kuriem būvdarbi paredzēti vairākās Liepājas ielās - Mālu ielā, Pērkones un Siguldas ielas rajonā, Kuldīgas ielā, Bāriņu ielā, posmā no Dārza ielas līdz Zāļu ielai, Stārķu ielā, posmā no Riņķu ielas līdz Mežu ielai, Janševska ielā, posmā no Alejas ielas līdz Dzintara ielai.

Tāpat cauruļvadu izbūve plānota Ventspils ielā, posmā no Stārķu ielas līdz Ziemeļu ielai, Gūtmaņu ielā, posmā no Aldara ielas līdz Raiņa ielai, Jūrmalas ielā, posmā no Alejas līdz Dzintaru ielai, Klaipēdas ielā pretim "XL salai", Spīdolas ielas un Viršu ielas rajonā, Ģenerāļa Baloža ielā, posmā no Spīdolas ielas līdz Nākotnes ielai.

Projekta kopējās izmaksas ir 1,83 miljoni eiro, no tām KF finansējums - 1,50 miljoni eiro, bet Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums - 0,33 miljoni eiro.

Pēc projekta realizācijas centralizētās ūdensapgādes pakalpojumu pieejamība tiks paaugstināta līdz 99,21% un kanalizācijas pakalpojumu pieejamība līdz 98,85%, aprēķināts SIA "Liepājas ūdens".


Pievieno komentāru

Liepājā