Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daļēji slēgta satiksme Svētes ielā

Sakarā ar rekonstrukcijas darbiem Ganību un Klaipēda ielās līdz 31. augustam ir ierobežota transportlīdzekļu pārvietošanās Svētes ielā. No 17. jūlij līdz 31. augustam, kamēr turpināsies rekonstrukcijas darbi minētajās ielās, virzienā no Ganību ielas ir  aizliegta transportlīdzekļu iebraukšana Svētes ielas posmā no bijušā autobusu stāvlaukuma. Šeit ir uzstādīta aizlieguma zīme nr.301 „Iebraukts aizliegts”, informē Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Ierobežojumi noteikti tāpēc, ka Svētes ielā automobiļu satiksme saistībā ar rekonstrukcijas darbiem Ganību un Klaipēdas ielā ir stipri pieaugusi. Svētes ielu gan smagie, gan vieglie transportlīdzekļi izmanto kā apbraucamo ceļu, lai gan apbraukšanas ceļa shēmās, kas uzstādītas būvobjekta tuvumā, ir norādīts, ka apbraukšanas ceļi iet pa Ventas un Vaiņodes ielu.

Tā kā Svētes iela ir ar grants segumu, intensīvā transporta plūsma rada lielus putekļus, pastiprināti bojā ielas segumu, arī apdraud gājēju un iedzīvotāju drošību. Turklāt autobraucēji līdz šim neievēroja noteikto ātruma režīmu Svētes ielā – 30 km/h.

Sakarā ar projekta „Ganību ielas (posmā no M. Ķempes ielas līdz Klaipēdas ielai) un Klaipēdas ielas (posmā no Ganību ielas līdz pilsētas robežai) rekonstrukcija, Liepājā” īstenošanu no 26. jūnija līdz 31. augustam ir slēgta satiksme Ganību ielas posmā no Klaipēdas ielas līdz Dunikas ielai.

Celtniecības darbu veicējam SIA „Ceļu, tiltu būvnieks” slēgto ielu posmos ir jāizvieto informācija par sevi, par rekonstrukcijas un posma slēgšanas termiņiem, atbildīgo personu telefonu numurus, lai ikvienam iedzīvotājam būtu iespējams ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam objektā ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports, kā arī droša gājēju pārvietošanās. Būvniekam par ielu krustojumu vai ielu posmu slēgšanu arī pašam ir jāpaziņo plašsaziņas līdzekļos.

Aktuālā informācija autovadītājiem, gruntsgabalu īpašniekiem un ikvienam iedzīvotājam par slēgtajiem ielu posmiem, termiņiem, darbu veicējiem Liepājā ir pieejama Domes mājaslapā www.liepaja.lv – Būvniecības un remontdarbu kartē (http://www.liepaja.lv/page/3507).

Pievieno komentāru

Liepājā