"Dakota" koncertēs arī Liepājā 1

Svinot grupas "DAKOTA" pilngadību un grupas solista Edvīna Zariņa 60. jubileju, grupa "DAKOTA" dodas pie saviem klausītājiem ar vērienīgu vislatvijas koncerttūri un 9.aprīlī plkst. 19:00 sniegs jubilejas koncertu Liepājas OC Rožu zālē.

Dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors, kas slavens kļuva ar Bauskas grupu „Dālderi”, nu jau 18 gadu ir grupas „DAKOTA” līderis, bet uz skatuves ir vairāk kā četrdesmit gadu. Grupa izdevusi trīs leģendārus albumus, bet par godu dzimšanas dienai līdz ar pirmo tūres koncertu pie klausītājiem nonāks arī jaunais grupas jubilejas albums.

Grupas „DAKOTA” un Edvīna Zariņa jubilejas koncertam dots simbolisks nosaukums „MANA SPĒLE”. „Spēlē var laimēt un var pazaudēt. Man šai spēlē ir laimējies! Laimējies ieraudzīt gan „Bagātību salu”, gan „Manu mīļo”, staigāt pa „Muzikantu ielu” un „Piena Ceļu”, kā arī aizkurt „Kurtizāņu ugunskuru”, jo dziesmu teksti un mūzika ir manas dzīves lielākais laimests” - tā saka pats jubilārs Edvīns Zariņš, kam jubilejas koncerts būs spēle arī vārda tiešajā nozīmē, jo  60 gadu jubilejā viņu ieradīsies sveikt daudzi muzikālie viesi, ar kuriem sadarbojies jubilārs. Kuri tie būs katrā koncertā, to pats dziesmu autors uzzinās tikai koncerta norises vietā, izlozējot tos kādā īpašā veidā kopā ar skatītājiem. Uz kārtīm spēlē būs likts: leģendārais dziedātājs Viktors Lapčenoks, bundzinieks un politiķis Ivars Godmanis, dziedātāji Andris Ērglis un Atis Ieviņš, kā arī „DAKOTAS”  solista uzvārda brālis – lieliskais ģitāras virtuozs Harijs Zariņš no grupas „COLT”, dziedātājs Mārtiņš Jātnieks no grupas „JĀTNIEKI” un bijušais grupas „DAKOTA” bundzinieks Gundars Lintiņš. Netrūks arī īpaši pārsteigumi, jo par godu jubilejas tūrei pēc vairāk kā 20 gadiem viesu vidū ierindosies grupas „Dālderi” laika skatuves kolēģi - grupa VIA „Varavīksne”, kas mums visiem labā atmiņā palikusi ar populāro dziesmu „Mums ar brāli kolosāli”.

Jubilejas koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas no grupas „DAKOTA” jaunā svētku albuma, kā arī kopā ar klausītajiem uzgavilēsim leģendārās grupas „Dālderi” skaņdarbiem: „Dzeltenie aizkari”, „Džokonda”, „Neskaties mēnesī” un dziesmām no mūzikla „Nāc pie puikām”, taču otrajā daļā dzirdēsim grupas „DAKOTA” zelta repertuāru: „Kurtizāņu ugunskurs”, „Vakariņas 5-atā”, „Aizej tad, kad snigs”, „Muzikants”, „Naktstauriņu karnevāls”, „Viss vēl būs”, „Padsmitnieku laiks” un citus grupas populārākos hitus.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, kā arī Liepājas Olimpiskā Centra  kasē!

Koncerttūres producente
Ieva Šteinberga

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā