CSDD nodrošinās "Rally Liepāja" sacīkšu auto pārbaudes; ikdienas tehniskās apskates pieeja Liepājā ierobežota

Šogad jau ceturto reizi Ceļu satiksmes un drošības direkcijas (CSDD) Liepājas nodaļas tehniskās apskates stacija un tās speciālisti nodrošinās Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" sacīkšu auto tehniskās pārbaudes, aģentūru LETA informēja direkcijā.

Liepājas un tās apkārtnes vieglo auto īpašnieki aicināti plānot savu spēkratu tehniskās apskates veikšanas laiku, jo apskate atļauta arī pirms datuma, kas norādīts uz uzlīmes. Piektdien, 5.februārī, to var veikt arī Grobiņas tehniskās apskates stacijā.

Savukārt transportlīdzekļu reģistrācijas un vadītāju kvalifikācijas pakalpojumus CSDD Liepājas nodaļā, Brīvības ielā 148, piektdien, 5.februārī, būs iespējams saņemt, kā ierasts.

Kā ziņots, rallijs sāksies piektdien, 5.februārī, kad notiks kvalifikācijas posms, piecpadsmit ātrāko ekipāžu starta pozīciju izvēle un sacensību ceremoniālais starts. Eiropas rallija čempionāta jaunās sezonas pirmie seši ātrumposmi sestdien, 6.februārī, plānoti Kuldīgas pusē, kur notiks ne vien garākais rallija ātrumposms SS3/4 "Neste Oil" (25,14 km), bet arī ātrumposms, kas norisināsies krēslas un tumsas aizsegā, - SS6 Kuldīga 2, kura sākums plkst.16.15.

Sacensību turpinājumā svētdien, 7.februārī, Eiropas rallija meistari sacentīsies Liepājas apkārtnē. Sacensību maršrutā iekļauti septiņi ātrumposmi, tajā skaitā arī viens no Latvijas rallija "zelta fonda" ātrumposmiem Vecpilī, kurā iekļauta arī Vecpils krosa trase. Rallija uzvarētāja noteikšanai autosportisti atgriezīsies Liepājā, lai veiktu noslēdzošo ātrumposmu koncertzāles "Lielais dzintars" pakājē, kam dots nosaukums "Great Amber".

Pievieno komentāru

Liepājā