"Coworking Liepaja" viesosies uzņēmējs un Valodu vēstniecības vadītājs Andris Lanka

Ceturdien, 6. septembrī, pulksten 17 Coworking Liepaja sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru rīko neformālu ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem. Šajā mēnesī tikšanās ar uzņēmēju, valodu skolas un tulkošanas aģentūras Valodu vēstniecība īpašnieku Andri Lanku.
 
Andris Lanka ir cilvēks ar lielu pieredzi un zināšanām, uzņēmējdarbībā un finanšu jautājumos. Karjeru sāka, kā Valodu vēstniecība vadītājs, šobrīd zināms arī kā projekta Klavieres uz ielas idejas autors un realizētājs, Desol Training vadītājs, uzņēmums, kurš nodarbojas ar semināru organizēšanu, konsultāciju sniegšanu un mācību materiālu tirzniecību, informē "Coworking Liepaja" biroja vadītāja Jekaterina Jeļisejenko.

Veiksmīgas uzņēmējdarbības un arī privātās dzīves būtisks faktors ir finanšu disciplīna, rūpīgi jāizvērtē kredītu riska pakāpe, kā arī mazo tēriņu ietekme uz budžetu ilgtermiņā. Katru gadu Jūs savu ceļojumu atstājat lielveikalos pat neapdomājoties. Nekāds kosmoss, bet no mazām lietām sakrājas lielas lietas.

Vasara palēnām iet uz beigām, naudas maki palikuši tukšāki, taču kā cīnīties ar šo problēmu pasākumā pastāstīs Andris Lanka.

Pasākums notiks ceturdien, 6. septembrī Coworking Liepaja, Vecajā Ostmalā 24, 4. stāvā, Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz trešdienai, 5. septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Pievieno komentāru

Liepājā