Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cilvēkiem ar invaliditāti piedāvā bezmaksas pilates grupu nodarbības

Lai nodrošinātu fiziskās aktivitātes cilvēkiem ar invaliditāti un sekmētu fiziskās veselības vecināšanu, Liepājas pilsētas pašvaldība, sākot ar 15. jūniju, Liepājas Neredzīgo biedrības telpās organizēs bezmaksas pilates grupu nodarbības. Nodarbības vadīs sertificēta sporta instruktore Kristīne Kleinšmite.

Šogad nodarbības norisināsies no 15. jūnija līdz 28. decembrim katru piektdienu no pulksten 11 līdz 12 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās, Ganību ielā 197/205. 

Pilates nodarbības ir daudzpusīga vingrojumu sistēma, kuras pamatā tiek akcentēta dziļās muskulatūras stiprināšana. Regulāra pilates nodarbību apmeklēšana veicina stājas uzlabošanos, stiprina korsetes muskuļus, atjauno neiro-muskulāro līdzsvaru, kā arī veicina lokanību un koordināciju. Pilates piemērotas dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Pilates vingrinājumi pārsvarā tiek izpildīti sēdus un guļus stāvoklī.

Nodarbības pēc iespējas tiks pielāgotas katra apmeklētāja funkcionālajam stāvoklim. Lai nodrošinātu lielāku uzmanību katram nodarbību dalībniekam, vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26 056 026 (darba dienās līdz pulksten 17) vai rakstot uz e-pastu info@redzigaismu.lv.

Uz nodarbībām vēlams ierasties īsu brīdi pirms to sākuma ērtā un nodarbībai piemērotā sporta apģērbā.

Pievieno komentāru

Liepājā