Cik bieži tīra pārvietojamās tualetes Liepājas pludmalē?

Laikraksta "Kursas Laiks" lasītāji, kuri Liepājā bauda brīvdienas un kuriem neatņemama atpūtas daļa ir pludmales apmeklējums, interesējas par pārvietojamo tualešu higiēnu. “Vai, kā un kad notiek šo tualešu uzkopšana, lai tās būtu darba gatavībā un vajadzības spiestajam atpūtniekam nebūtu neērti tualetes būdiņā nokārtoties?” jautā pludmales regulāra apmeklētāja.

Pludmalē un Glābšanas stacijas teritorijā izvietoto pārvietojamo tualešu (pēc skaita – 21) izvietošanu un ikdienas uzkopšanu nosaka līgums ar SIA “Eko Kurzeme” par Liepājas pilsētas pludmales kopšanas un uzturēšanas pakalpojumiem, atbild Liepājas pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. Līgums ir spēkā līdz 2021. gada februārim.
Veicamo darbu kvalitāti un atbilstību nosaka dažādi normatīvie akti, un to izpildi kontrolē Veselības inspekcija, Liepājas pilsētas saistošie noteikumi, Liepājas pilsētas administratīvās atbildības noteikumi.

Vasaras sezonā darbu izpildītājam ir jāveic tualešu ikdienas uzkopšana, katrā tualetē pēc vajadzības jānovieto papīrs, tvertnē pēc tās izsūknēšanas jāiepilda neitralizējošs šķīdums noteiktā daudzumā. Nepieciešamības gadījumā ir jāveic tualetes remonts vai arī jānotīra nesankcionēti uzraksti, jālabo citi radušies defekti. Pludmales teritorijas uzkopšanas un inventāra uzturēšanas, arī tualešu sakopšanas darbi ir jāveic līdz pulksten 10 no rīta un pēc pulksten 19 vakarā.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 18. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā