Ceļos pa “māsu” pilsētām pasaulē

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā Belvjū māsu pilsētu asociācijas pārstāvis Vilis Barevics pasniedz balvu 12.c klases skolniecei Trīnei Sammai, kuras zīmējums ASV Starptautiskās māsu pilsētu asociācijas rīkotajā Starptautiskajā jauno mākslinieku zīmējumu konkursā novērtēts kā viens no 20 labākajiem.

“Šāds konkurss notiek katru gadu un tajā iesniedz ap tūkstoš darbu,” norādīja organizācijas “Belvjū māsu pilsētu asociācijas” pārstāvis Vilis Barevics.

Līdztekus oficiālajam diplomam un vēstulei par iekļūšanu divdesmit finālistu vidū, asociācijas pārstāvis jaunajai māksliniecei pasniedza arī sabiedriskās organizācijas “Belvjū – Liepājas komiteja” īpašo balvu. Viņš apliecināja, ka meitene saņemšot savu darbu atpakaļ, bet tikai apmēram pēc gada, jo žūrijas izvēlētie darbi ceļos izstādē pa visu pasauli.

Trīnes skolotāja Ērika Hartmane pastāsta, ka meitene zīmēšanu apgūst fakultatīvi un pie konkursa darba abas strādājušas gandrīz divus mēnešus. “Konkursa tēma bija “Sabiedrība, kurā es dzīvoju” un Trīne, zīmējot un līmējot, taisīja kolāžu uz pašas lielākās zīmēšanas lapas A1 formātā,” pastāsta skolotāja.

Viņa atzīst, ka meitenei daudz palīdz vecāki un labi sagatavojusi arī pirmā zīmēšanas skolotāja Andra Zvirbule Durbes vidusskolā.

Pievieno komentāru

Liepājā