Caur Liepājas ostu Latvijā mēģina ieceļot vīrietis, kuram liegts uzturēties Šengenas zonas valstīs

Otrdien Liepājas ostā ieceļošana Latvijā liegta Krievijas pilsonim, kuram bija spēkā liegums ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstīs.

No kuģa kapteiņa paņemts apliecinājums, ka vīrietis nenokāps krastā kuģa stāvēšanas laikā Latvijas ostā, skaidro robežsardzē, raksta LETA.

Kopumā otrdien robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 36 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti 16 robežpārkāpēji, tostarp aizturēts meklēšanā esošs Latvijas pilsonis. Viņš konstatēts lidostas "Rīga" robežkontroles punktā, ieceļojot no Londonas, un kopš 2013.gada atrodas policijas meklēšanā. 1980.gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi otrdien konstatēti pieciem ārzemniekiem. Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēti četri Brazīlijas pilsoņi un viena Krievijas pilsone, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus - nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks - Šengenas zonas valstu teritorijā. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti deviņām personām - sešiem Krievijas, diviem Lietuvas un vienam Uzbekistānas pilsonim.

Transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas konstatējušas pārkāpumus 11 personām - sešiem Lietuvas, diviem Krievijas, diviem Latvijas un vienam Bulgārijas pilsonim.


Pievieno komentāru

Liepājā