Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs slēgta satiksme Ganību ielas posmā un mainītas 10A maršruta autobusu pieturvietas

Sakarā ar projekta "Ganību ielas (posmā no M. Ķempes ielas līdz Klaipēdas ielai) un Klaipēdas ielas (posmā no Ganību ielas līdz pilsētas robežai) rekonstrukcija, Liepājā" īstenošanu no 26. jūnija līdz 31. augustam būs slēgta satiksme Ganību ielas posmā no Klaipēdas ielas līdz Dunikas ielai, informē Liepājas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" papildus informē, ka minētā posma rekonstrukcijas laikā autobusi maršrutā 10A slēgto posmu apbrauks pa Vaiņodes un Klaipēdas ielu. Līdz ar to autobusi no Ganību ielas nogriezīsies uz Vaiņodes ielu un virzienā no centra nepieturēs pieturvietā "Vaiņodes iela" (blakus Lukoil degvielas uzpildes stacijai), bet abos virzienos nepieturēs pieturvietā "Svētes iela" (uz Ganību ielas).  Uz Vaiņodes ielas autobuss pieturēs jau esošajās pieturvietās.

Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA "Ceļu, tiltu būvnieks" slēgtā ielas posma abos galos izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas un posma slēgšanas termiņiem, kā arī atbildīgo personu telefonu numurus, lai ikvienam iedzīvotājam būtu iespējams ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam objektā ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports, kā arī droša gājēju pārvietošanās. Būvniekam par ielu krustojumu vai ielu posmu slēgšanu arī pašam ir jāpaziņo plašsaziņas līdzekļos.

Pašvaldība rakšanas darbu atļaujas un līdz ar to atļaujas slēgt minēto ielu posmus ir izdevusi saskaņā ar Liepājas pilsētas Domes 2012. gada 20. decembra saistošo noteikumu Nr.33 „Par rakšanas darbu veikšanu Liepājas pilsētā” 7. punktu un katra uzņēmuma vēstuli/iesniegumu.

Aktuālā informācija autovadītājiem, gruntsgabalu īpašniekiem un ikvienam iedzīvotājam par slēgtajiem ielu posmiem, termiņiem, darbu veicējiem Liepājā ir pieejama Domes mājaslapā www.liepaja.lv – Būvniecības un remontdarbu kartē (http://www.liepaja.lv/page/3507).

Pievieno komentāru

Liepājā