Būs skatāma fotoizstāde "Bildes, Mūzika, Portreti"

Liepājas Olimpiskajā centrā no 20. septembra līdz 3. oktobrim būs skatāma fotoizstāde "BILDES, MŪZIKA, PORTRETI". Izstādes atklāšana 20. septembrī plkst. 16.00.

Izstādē būs eksponēti mūzikas un mākslas festivāla "BILDES 2012" un "BILDES 2013" laikā tapušie 44 mūziķu portreti, kuru autori ir fotokluba "RĪGA" dalībnieki - Inese Grizāne un Dainis Ozols.

Fotoizstādes veidotāji Inese Grizāne un Dainis Ozols par portretu tapšanu saka: «Festivāla «Bildes» mūziķu un izpildītāju atdeve un emocijas sniedza tik daudz iespaidus, ka nevarējām koncertu laikā tapušās fotogrāfijas vienkārši nolikt malā, bet vēlējāmies tās parādīt arī citiem skatītājiem.»

Mūziķis Raimonds Bartaševičs: «Teju 30 gadus piedalos «Bildēs», esmu saņēmis daudz balvu un dāvanu. Kā jau festivālā, visur tiek fotografēts un medijos bieži parādās reportāžas. Notikums, ko piedāvā Inese un Dainis nav reportāža. Tie ir portreti – caur bilžu «rāmi».  Par to īpašs paldies!»

Fotokluba «Rīga» vadītāja Eiženija Anna Freimane: «Inese Grizāne un Dainis Ozols ir samērā jauni fotokluba «Rīga» dalībnieki, kuriem fotogrāfija ir kļuvusi par nopietnu aizraušanos. Autori mēģinājuši fotografēt dažādus žanrus, bet vistuvākā ir kļuvusi cilvēku fotogrāfija. Regulāri un mērķtiecīgi strādājot, Inese un Dainis īsā laika posmā ir guvuši zināmus rezultātus - ir skatāma viņu pirmā personālā izstāde, kurā izteiksmīgi un emocionāli atspoguļota mūziķu portretu galerija. Gribētu novēlēt, lai pēc kāda laika, šai izstādei sekotu arī nākamā.»

Portretētie «Bilžu» dalībnieki: Kārlis Auzāns, Vita Baļčunaite, Raimonds Bartaševičs, Jānis Buķelis, Jānis Daugalis, Egons Dombrovskis, Ralfs Eilands, Aivars Hermanis, Vilnis Krieviņš, Kristaps Krievkalns, Aivars Meijers, Vjačeslavs Mitrohins, Henrijs Mucenieks, Ieva Pļavniece, Laimis Rācenājs, Aigars Šmits, Jānis Vanadziņš, Varis Vētra, Harijs Zariņš, Viktors Zemgals, Kaspars Zlidnis, Antra Stafecka u.c.

Pievieno komentāru

Liepājā