Būs grupas "Klaidonis" koncerts

9. novembrī plkst.18 Liepājas Latviešu biedrības namā Māris Sloka un grupa "Klaidons " aicina uz dubultsvētkiem "Man pieder tas, ko sauc par laimi".

Šķiet, nebūs skaļi teikts, ka grupas „Klaidonis” vārds šobrīd Latvijā ir pazīstams daudziem vietējās mūzikas cienītājiem. Viņu mūziku iemīļojuši gan kantrī, gan šlāgera cienītāji, jo „Klaidonis” spēj prasmīgi savienot tos abus, klāt pielikdami arī roka un blūza elementus. Citiem vārdiem runājot – tā ir un paliek klaidoņmūzika, ikreiz neatkārtojama savā burvīgajā skanējumā, spējot būt gan romantiski apcerīga, gan sadzīviski asprātīga.

Šogad Latvijā populārākā kantrī grupa „Klaidonis” svin 10 gadu jubileju. Svētki ir ne vien grupai, bet arī tās līderim Mārim Slokam, kuram aprit apaļi 50. Par godu šiem svētkiem no 28.septembra līdz 30.novembrim grupa dodas 10 gadu jubilejas tūrē, kuras ietvaros visā Latvijā tiks sniegti 10 skanīgi koncerti Latvijas Kultūras centros.

„Ceru, mums izdosies radīt sirsnīgu atmosfēru un, kā tas bieži noticis, - izdosies kārtīga sadziedāšanās”, teic jubilārs Māris Sloka. 

Klausītājiem koncertā tiks piedāvātas daudzu jau iemīļotās dziesmas - „Vecais skroderis”, „Tik ātri aizskrien laiks”, koncerta tituldziesma „Prieks” un citas, kā arī skanēs pavisam jaunas dziesmas. Noteikti neizpaliks „Mazā dvēselīte”, kas nu jau kļuvusi par grupas firmas zīmi, iegūstot labākās dziesmas titulu 2005. gada Bauskas kantrī festivālā, saņemot Autortiesību bezgalības balvu un pārliecinoši uzvarot „Latvijas Šlāgeraptaujā 2005”. Šī dziesma aizvien ir starp pieprasītākajām spēlētāko vidū un skanēs arī šajos jubilejas koncertos.

„Man pieder tas, ko sauc par laimi, es zinu to, un sirds man jūt!” – koncerta tituldziesmā "Prieks" vēsta Māris. Ne velti šī frāze ir izvēlēta par jubilejas tūres moto. Iemesls grupas dalībnieku laimei noteikti ir viņu mūzikas cienītāju nebeidzamā mīlestība. Tas ir visaugstākais novērtējums darbam, kas darīts no sirds, un iedvesmo censties arī turpmāk.

„Lai dziesma skan! Lai dziesma skan! Lai priekā noreibst galva!”, priekā uzsauc koncerta vadītājs Guntis Skrastiņš.

„Klaidonis” jubilejas koncertos muzicēs pilnā sastāvā: Māris Sloka (balss, basģitāra), Elmārs Jirgensons (sitaminstrumenti), Vīgants Murelis (pedal-steel ģitāra), Valdis Rēbuks (soloģitāra, balss), kā arī Zigmunds Pogulis (taustiņinstrumenti). Kādā koncertā pievienosies arī Māra meita Evija Sloka (balss, tamburīns, vijole).

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes“ kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv.

Grupas „Klaidonis” jubilejas tūres producents
Sandis Mohovikovs

Pievieno komentāru

Liepājā