Būs Faluņ Dafa Meistara Li Hundži prakses deviņu dienu lekciju cikls Liepājas muzejā

No 11. decembra līdz 19. decembrim plkst.16 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 būs iespēja bez maksas iepazīties ar Budas sistēmas Faluņ Dafa Meistara Li Hundži pašpilnveidošanās prakses lekciju ciklu, kura laikā tiks demonstrēti video ieraksti no Guandžou pilsētas (ar tulkojumu krievu valodā), informē Muzejpedagoģe Astra Dzērve.

Faluņ Dafa (saukts arī par Faluņgun) ir augsta līmeņa Budas sistēmas pašpilnveidošanās prakse, kuras pamatlicējs ir šīs prakses Meistars Li Hundži kungs. Pirmo reizi Li Hundži plašāku sabiedrību ar Faluņgun iepazīstināja 1992. gadā; līdz tam mācību no Skolotāja paaudžu paaudzēs varēja saņemt viens vienīgs skolnieks.

Prakses pamatā ir saplūšana ar Visuma visaugstāko īpašību Džeņ Šaņ Žeņ (Īstenība, Labestība, Pacietība). Prakse noris saskaņā ar šo augstāko Visuma īpašību, un balstās uz principiem, kas ir Visuma evolūcijas pamatā.

Faluņ Dafa praksē galvenā uzmanība tiek pievērsta cilvēka apziņai, vienlaicīgai apziņas un domu, jeb Sjiņsjin (rakstura) pilnveidošanai – tā ir kā atslēga Gun (pilnveidošanās enerģijas) paaugstināšanai. “Īstenība Labestība Pacietība” ir kā ceļvedis, kas palīdz cilvēkam uzlabot savu morālo stāju un paaugstināt tikumību, lai savā ikdienas dzīvē sasniegtu harmoniju.

Faluņ Dafa prakse jau pašā sākumā aizsākas augstā līmenī, tas nodrošina pašu ērtāko, ātrāko, labāko un vērtīgāko pilnveidošanās ceļu cilvēkiem ar iepriekšnolemtu likteņa saistību vai cilvēkiem, kuri gadiem ilgi ir praktizējuši citas metodes, bet nav varējuši attīstīt Gun.

Faluņ Dafa ietver arī fiziskā ķermeņa pilnveidošanu, veicot piecus vienkāršus plūstošu kustību vingrinājumus, ar kuru palīdzību uzlabojas organisma stāvoklis, aktivizējas apziņa un praktizētāji iegūst mundrumu. Vingrinājumus var apgūt jebkura vecuma cilvēks; nav nepieciešamas īpašas iemaņas vai iepriekšēja pieredze.

Video lekciju ilgums apmēram divas stundas. Pēc katras lekcijas – vingrojumu apmācība. Kopējais vienas nodarbības ilgums apmēram 2 stundas un 30 minūtes.

Visas prakses nodarbības un apmācība ir bezmaksas. Pasākumu organizē Baltijas Faluņgun un Faluņ Dafa Asociācija.

Pievieno komentāru

Liepājā