Būs Denisa Paškeviča grupas "Funk Therapy" koncerts

Sestdien, 9. novembrī, Liepājas rokklubā „Fontaine Palace” notiks pazīstamā pašmāju džeza mūziķa Denisa Paškeviča apvienības „Funk Therapy” koncerts.

2010.  gadā četri pieredzējuši  mūziķi  apvienojas  ar  saksofonistu  Denisu Paškeviču,  lai  izveidotu  “Funk Therapy” –  grupu, kuras muzikālais mērķis ir radīt savu funk koncepciju, savās kanējumā sapludinot jazz, funk un pasaules mūzikas ritmus.

“Funk Therapy”  koncertos  atskaņo  savas oriģinālkompozīcijas,  kuras  radušās  katram  instrumentam  piešķirot  savu konkrētu uzdevumu.  Mūziķu spēja saklausīt  vienam  otru  un  saspēlēties,  sniedz klausītājam iespēju piedzīvot  improvizācijas brīnumu. Tā kā grupas spēlētā mūzika ir piesātināta  ar enerģiju  un  spēcīgu  ritmu, katra apvienības uzstāšanās padara pasākuma krāsainu, sniedzot pozitīvu un emociju pilnu mūziku.

Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un jazz mūzikā, savos muzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos.

Daudz iedvesmojies un smēlies idejas tieši leģendārā saksofonista un komponista John  Coltrane daiļradē. Deniss savas muzikālās karjeras laikā ir kļuvis par trīs lielu kompāniju – Marca Reeds (Francija), Theo  Wanne  (ASV) un  P.  Mauriat (Francija) – oficiālo pavadošo mūziķi, piedalījies vairāk kā 20 albumu ierakstos, no kuriem viens no pēdējiem un nozīmīgākajiem ir Latvijas un Dānijas  džeza mūziķu projekta „Frank/Pashkevich Quartet” Dānijā izdotais albums “Outlook”, kā arī piedalījies daudzos koncertos un tūrēs, kā piemēram „Riga Groove Electro” un vairāku Baltijas jūras reģiona valstu mūziķu koncerttūre  “Balticness”,  sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Brian Melvin  kvartetu, “Tribute to John  Coltrane”, „DP Trio & George Steele Black History Month” koncerttūre sadarbībā ar ASV vēstniecībām Latvijā un Igaunijā, un daudz citos nozīmīgos notikumos.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4 un koncerta sākums paredzēts plkst.23:00.

Jānis Enkuzēns, Fontaine Palace

Pievieno komentāru

Liepājā