Būs Alda Ruļļa jubilejas koncerts Liepājā

23. novembrī plkst.18 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Alda Ruļļa jubilejas koncerts ’’Ar AUDU un EMBURGAS ZĒNIEM’’.
 
Vēl daudziem atmiņā 90-to gadu tolaik populārā salonansambļa „AUDA” solista Alda Ruļļa samtainā balss. No 2001.gada decembra Aldis Rullis nu jau 12 gadus dzied un spēlē ģitāru un mutes harmonikas grupā „EMBURGAS ZĒNI”, vairāk pievēršoties sev  tuvai kantrī mūzikai, bet,  neaizmirstot arī latviešiem tik tuvo šlāgeri.

Nesen nosvinēta 50 gadu jubileja, kas katra  cilvēka dzīvē ir ļoti nozīmīgs atskaites punkts par padarīto šajā dzīvē. Koncertprogramma ir kā retrospektīvs pārskats par muzikālo darbību šajā laika posmā, tā ir veidota gan šlāgermūzikas, gan kantrī mūzikas mīļotājiem.

Programmā ir iekļautas tautā visvairāk iemīlētās „AUDAS” dziesmas („Liepu ziedi” u.c.), kā arī populārākās dziesmas, kuras radušās sadarbības laikā ar grupu „EMBURGAS ZĒNI” („Lūk, zvaigzne krīt”, „Tik pret sauli”), kā arī pagājušā gada Šlāgeraptaujā augsti novērtētā A. Stikānes un S. Upeslejas  dziesma „Ceriņos baltos” u.c. Būs arī pavisam jaunas dziesmas.

Koncertā piedalās pats jubilārs Aldis Rullis – balss, akustiskā un elektriskā ģitāra, mutes harmonikas,  Kristaps Rullis- pedal stīlģitāra, Viktors Zagorskis- basa ģitāra, Jānis Veikšāns – sitamie instrumenti, Zigmunds Pogulis vai Guntars Ķervis – akordeons un sintezators, kā arī jaunā un šarmantā dziedātāja Zaiga Jurkāne. Dažos koncertos iespējama arī viesmākslinieku piedalīšanās.

Biļetes uz jubilejas koncertu var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Jānis Veikšāns,
grupas "Emburgas zēni" pārstāvis

Pievieno komentāru

Liepājā