"Brīnumskapis" muzicē Liepājas reģionālajā slimnīcā kopā ar "Dakteriem Klauniem"

Brīnumskapis muzicē un sarīko Ziemassvētku gaidīšanas svētkus Liepājas reģionālās slimnīcas mazajiem pacientiem un kopā ar Dakteriem Klauniem uzmundrina bērnu sirsniņas, izkustina rokas, kājas un vidukli, Labdarības akcija un slimnīcas apmeklējums norisinās koncertturnejas “Tumšas-gaišas dienas” ietvaros, kur dzirdamas pavisam jaunas un īpaši sirsnīgas komponista Aigara Voitišķa dziesmas.

Koncertturnejas laikā aizsākas arī labdarības akcija, kuras ietvaros Dakteri Klauni un Brīnumskapja iemītnieki dododas uz Latvijas reģionālajām slimnīcām, kurās tiks gaidīti muzikālie dakteru palīgi. Dakteri Klauni cer kļūt par šo slimnīcu pastāvīgajiem iemītniekiem un palīdzēt mazākajiem pacientiem ātrāk veseļoties, vairāk smaidīt un nemaz nebaidīties no īstiem dakteriem. Tieši tādēļ arī Brīnumskapja jaunajā albumā iekļautas dziesmas „Ko saka slimā sirsniņa” un „Gultiņa un slimnieciņš”, kas mazajiem, un, kas zin, varbūt arī lielajiem, slimnieciņiem darīs priecīgāku prātu un ļaus grūtākā brīdī būt blakus!
       
Dakteru Klaunu projektu jau gadu Latvijā īsteno biedrība Dr.Klauns sadarbībā ar Bērnu slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union un P.Avena labdarības fonda Paaudze atbalstu. Šobrīd Bērnu slimnīcā darbojas 14 dakteri Klauni.

Klaunu terapiju, kas kļūst aizvien izplatītāka visā pasaulē, pirmo reizi to sāka praktizēt 1986.gadā ASV. Šobrīd pasaulē darbojas vairāk nekā 30 dakteru klaunu organizācijas. Ārstniecisko klaunu palīdzību visā pasaulē pielieto gan intensīvajā terapijā, ķirurģijas un rehabilitācijas nodaļās, gan dialīzes, dienas aprūpes centros un ar autismu sirgstošiem bērniem, kā arī onkoloģijas, neonataloģijas nodaļās un no vardarbības cietušu bērnu aprūpē u.c.

Brīnumskapis aicina tikties concertos, kur noteikti varēs satikst Mācīto Kaķīti Laķīti, Mūzikas Skolotāju Andri, Komponistu, Meiteni Malvīni, Bundzinieku Lāci, Basģitāristu Rasiņu, Dakterus Klaunus un Ceļojošo Hospitāli.

Plkst.15:30 koncerts un dejas Liepājas slimnīcas bērnu nodaļā, mazajiem pacientiem, kuriem nav iespējas apmeklēt lielo koncertu;

Plkst.18:00 koncerts “Tumšas-gaišas dienas”  Liepājas Olimpiskajā centrā “Rožu zālē”.

Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv kasēs.

Bērniem biļetes jāiegādājas no 4 gadu vecuma.

Dr.Klauns biedrības vadītāja,
Marianna Milovska

Pievieno komentāru

Liepājā