Brīdina par starppilsētu autobusu jaunajām pieturvietām 2

Sakarā ar Liepājas Tramvaja tilta rekonstrukcijas darbiem uz nenoteiktu laiku ir veiktas izmaiņas sešos AS ''Liepājas autobusu parks'' apkalpotajos maršrutos. Laika periodā, kamēr Tramvaja tilts būs slēgts satiksmei, vairāku reisu autobusi tiks novirzīti pa apvedceļu, informē Valsts Autotransporta direkcija.

Izmaiņas skar šādus maršrutus:
* Nr. 7937 Rīga–Liepāja,
* Nr. 5112 Liepāja–Nīca–Otaņķi,
* Nr. 6785 Liepāja–Šuķene,
* Nr. 6818 Liepāja–Rucava–Nida,
* Nr. 6820 Liepāja–Rucava,
* Nr. 6909 Liepāja–Nīca.

Vairāki maršruta Nr. 7937 Rīga–Liepāja reisi, kuru izpilde tiek uzsākta Rīgas starptautiskajā autoostā, Liepājā tiek novirzīti pa Brīvības ielu, Jauno ostmalu, Jauno tiltu, Ādu ielu, L.Zāles laukumu, Jūras ielu un Kūrmājas prospektu, tālāk turpinot ceļu ierastajā maršrutā.

Savukārt daļa autobusu, kas izbrauc no Liepājas (M.Ķempes ielā), brauc pa Liepājas Lielo ielu, K.Zāles laukumu, Ādu ielu, Jauno tiltu un Jauno ostmalu, tālāk turpinot ceļu ierastajā maršrutā.

Maršruta Nr. 5112 Liepāja–Nīca–Otaņķi, Nr. 6785 Liepāja–Šuķene, Nr. 6818 Liepāja–Rucava–Nida, Nr. 6820 Liepāja–Rucava un Nr. 6909 Liepāja–Nīca reisi, kas tiek uzsākti Liepājā, ir novirzīti pa Brīvības ielu, Jauno ostmalu, Ganību, K.Ukstiņa un Kuršu ielu. Tādējādi pasažieru apmaiņa netiek veikta Peldu ielas pieturā. Savukārt šo maršrutu autobusi, kas iebrauc Liepājā, sākotnēji brauc pa Siena ielu, Kuršu laukumu, Kungu un Zirņu ielu, Jauno tiltu, Jauno ostmalu, Brīvības ielu un Dzelzceļnieku ielu. Pasažieru apmaiņa netiek veikta Lielās ielas pieturā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar AS ''Liepājas autobusu parks'', zvanot pa tālruni 63426778.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

pasažieris

Labi ka informējat, bet papētiet arī kurš/kas atbildīgs par maršrutu sarakstiem autobusu pieturvietās, kam tur reāli jāveic izmaiņas ja tādas ir. Un cik operatīvi tam jānotiek

pirms 4 gadiem, 2017.10.19 10:36

hmm

"Ļoti savlaicīga" informācija! Pieturvietās tai bija jābūt pirms sākās tilta rekonstrukcija. Cilvēki gaidīja autobusus un tā arī nesagaidīja.

pirms 4 gadiem, 2017.10.19 10:45

Liepājā