Biznesa rītā par to, kā uzbūvēt "Formula 1" cienīgu komandu

Kurzemes Biznesa inkubators š.g. 17. jūnijā ielūdz uz Biznesa rītu par to, kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu. Pasākums norisināsies Liepājas radošā kvartāla Jauniešu mājā.

''Viens nav karotājs,'' vēsta paruna. Mums vajadzīga komanda, kas strādā kā Šveices pulkstenis. Komanda, kas spēj gan piesaistīt klientus, gan tos pienācīgi apkalpot. Komanda, kas nav jāstumj un jāvelk. Tāda, kas biznesu paceļ pienācīgā augstumā. Kā to realizēt dzīvē, pastāstīs uzņēmēja gēna BOSI (biznesa vadības un biznesa akselerācijas) metodoloģijas ieviesējs Latvijā - Jānis Skrūzkalns.

Jānis ir uzņēmējs, viens no vadošajiem patērētāju un Pētījumu ekspertiem Latvijā un Academia Baltijas reģiona vadītājs.

Biznesa rīts notiks 17. jūnijā  no plkst. 10:00 līdz 12:00 Liepājas radošā kvartāla Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas puses). Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 16. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@kbi.lv.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka pasākums šoreiz notiks trešdienā, nevis kā ierasts ceturtdienā.

Biznesa rīti Liepājā tiek organizēti vienreiz mēnesī par uzņēmējiem aktuālām tēmām. Nākamais biznesa rīts paredzēts septembrī. Šo Biznesa rītu organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku, Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Liepājas pilsētas domi.

Intars Zēns
Projektu koordinators

Pievieno komentāru

Liepājā