Biznesa rītā Liepājā notiks uzņēmēju diskusijas par publiskā finansējuma piesaisti

Šodien plkst.10 Liepājā notiks Kurzemes Biznesa inkubatora un tā sadarbības partneru rīkotais ikmēneša pasākums uzņēmējiem "Biznesa rīts". Šoreiz tajā tiks runāts par publiskā finansējuma piesaisti, informē Kurzemes Biznesa inkubatora pārstāve Linda Roga.

Iepriekšējā Biznesa rītā vairums uzņēmēju izrādījuši interesi par tēmu "Publiskā finansējuma piesaiste". Ņemot to vērā, šoreiz pasākumā aicināti piedalīties šīs tēmas eksperti no Kurzemes plānošanas reģiona Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu informācijas centra un stratēģiskās plānošanas, juridisko pakalpojumu un projektu vadības uzņēmuma SIA "NK Konsultāciju birojs". Tā kā izvirzītā tēma ir ļoti plaša, šajā reizē tiks diskutēts par ES struktūrfondu aktivitātēm un aktualitātēm finansējuma piesaistīšanai, kā arī, piemēram, par to, kur meklēt informāciju, kam pievērst uzmanību, kā izstrādāt un ieviest projektus. Informācija tiks balstīta uz praktiskiem piemēriem.

Uzreiz pēc tam SIA "Blue Shock Taxi", kas savu darbību veiksmīgi sācis un attīstījis Kurzemes Biznesa inkubatora paspārnē, kā arī ir aktīvs Zaļo Tehnoloģiju klastera biedrs, Biznesa rīta apmeklētājiem piedāvās izmēģināt dažādu modeļu un jaudas elektrodivriteņus.

Pasākums notiks Liepājā, Vecajā ostmalā 40.

Pievieno komentāru

Liepājā