Biedrības nams sezonu atklās ar balli "Saules buča uz vaiga"

21. septembrī plkst.20 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Sezonas atklāšanas balle "Saules buča uz vaiga".

Jau septīto gadu Liepājas Latviešu biedrības nams piedāvā iespēju atpūsties, kā arī ģimenes un draugu lokā nosvinēt jubilejas populāru šlāgergrupu mūzikas noskaņās greznajā biedrības nama zālē. Liels gandarījums, ka šlāgerballes ir plaši apmeklētas un publikas iemīļotas.

Pēc apmeklētāju lūguma balles sezona šogad iesāksies jau septembrī.

Ar melodiskām, sirsnīgām un populārām dziesmām balles apmeklētājus ielīksmos liepājnieku iemīļotā  šlāgergrupa „Roja” no Kurzemes pilsētas Rojas, kuras repertuārā ir tādi pazīstami skaņdarbi kā „Kamenes deja ”, „Mazliet no vēja”, „Vasaras zieds’’, ‘’Zvejniekdēls’’ un citas pazīstamas dziesmas.

Grupa tika nodibināta 1998.gadā kā projekts "Roja". Pie pirmā albuma tapšanas piedalījās Ivars Makstnieks un Jānis Kalniņš. Pirmā albuma nosaukums "Laiks mīlēt". 2000.gadā iznāk grupas otrais albums "Tavs smaids". 2004.gadā līderis Jānis Kalniņš izveidoja jaunu sastāvu grupai "Roja", līdz ar to iegūstot jaunu skanējumu, jo tiek izmantoti akustiskie instrumenti. Gadu vēlāk grupa "Roja" izdod jaunu albumu "Mazliet no vēja".

2010.gadā iznāk jaunais studijas albums "Kamenes deja".

Šobrīd grupai ,,Roja’’ ir mainījies sastāvs. Grupā bez Jāņa Kalniņa (vokāls, taustiņi) un Jāņa Tabūna (soloģitāra) ir jauni dalībnieki- Ando Krūklis(basģitāra) un Bruno Krautmanis(bungas). Grupa strādā pie divām jaunām orģināldziesmām, kas būs dzirdamas rudenī Latvijas Radio 2. Viena no dziesmām tiks iedziedāta arī krievu valodā. Dziesmu autori ir grupas vokālists Jānis Kalniņš un ģitārists Jānis Tabūns.

Dziesmu tekstus aktīvi raksta arī jaunais grupas basģitārists Ando Krūklis. Laika gaitā grupai ir mērķis izdot jaunu albumu un ar jaunām dziesmām mainīt balles repertuāru.

Savukārt septembra balles apmeklētājus iepriecinās un līnijdeju ritmos ievadīs atraktīvās un smaidošās līnijdeju kolektīva ‘’Rietumvējš’’ dejotājas.
       
Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Pievieno komentāru

Liepājā