Biedrības nams aicina mazos liepājniekus uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti

Reizē ar pilsētas ietērpšanos Ziemassvētku rotās, arī Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki ir ieguldījuši laiku un domas, lai izveidotu vizuāli pievilcīgas un krāšņas Biedrības nama zāles. Dāvināšanas laiks ir klāt un šobrīd lieli un mazi aktieri rosās mēģinājumos, lai taptu pasaka bērniem "Rūķīši un mošķīši".

Ziemassvētku noskaņās iejutušies čaklie un slinkie rūķīši iepazīsies ar nerātnajiem mošķīšiem, kuru draudzība tos aizvedīs interesantos piedzīvojumos. Viņu darbus un nedarbus vēros Ziemassvētku vecītis un pēc izrādes mazos skatītājus aicinās pievienoties pasaku tēliem jautrās rotaļās. Vokālās studijas "Allegria" vadītājas Irēnas Karpas vadībā top pasakas "Rūķīši un mošķīši" skatuviskais ietērps. Pasakas autore ir studijas vadītāja, bet uz skatuves rūķīšu un mošķīšu tēlos iejutīsies vokālās studijas muzikālie audzēkņi.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina vecākus un organizācijas pieteikt bērniņus Ziemassvētku sarīkojumiem 15., 20. un 22. decembrī. Pieteikt savas atvases pasākumam var pa tālr. 634216701 vai mob. tālr. 26371671. Atraktīvo rotaļu noslēgumā Ziemassvētku vecītis atvērs dāvanu maisu un ielīksmos mazo apmeklētāju sirdis.

Dāvāsim prieku viens otram un noticēsim brīnumam!


LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Pievieno komentāru

Liepājā