Bezvēsts pazudušo uzņēmēju atrod noslīkušu

Liepājā, jūrā pie Ziemeļu mola, atrasts bez vēsts pazudušais uzņēmējs Valdis Mors. Policija notikušo nesaista ar krimināla rakstura noziedzīgu nodarījumu. Veicot meklēšanas operāciju, otrdien policija atrada vīrieša mirstīgās atliekas bez ārēji redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm. Mirušais vīrietis atpazīts kā Valdis Mors, informē Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde.

Valsts policijas interneta mājaslapā uzņēmējs bija izsludināts meklēšanā.

Vīrietis 1. septembrī pulksten 12 izgāja no savas dzīvesvietas Zirņu ielā un neatgriezās. Noslīkušā nāves cēloņa un apstākļu noskaidrošanai sākts kriminālprocess. Liepājas Centrālkapos atvadīšanās no V. Mora notiek piektdien.

1959. gadā dzimušais V. Mors bija viens no holdinga “UPB” īpašniekiem Viņam piederēja 12,6 procenti uzņēmumu akciju, vēsta interneta portāls “Diena.lv”. Līdz pagājušā gada vidum V. Mors bija “Aile Grupas” valdes priekšsēdētājs. Holdings “UPB” ir viena no lielākajām būvniecības un būvkonstrukciju ražošanas kompānijām Latvijā.

Holdingā ietilpst vairāk nekā 35 ražotņu un uzņēmumu Latvijā un ārvalstīs. “UPB” holdinga apgrozījums pērn bija 78 miljoni lati.

Pievieno komentāru

Liepājā