Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezdarbniekos reģistrējušies 77 "Liepājas metalurga" darbinieki; jaunu darbu atraduši tikai divi

Kopš 18.aprīļa Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiālē bezdarbniekos reģistrējušies 77 finansiālās grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" darbinieki, "Rietumu Radio" informēja NVA Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane, norādot, ka viņas rīcībā nav informācijas par darbinieku masveida atlaišanu.

Kā atzina Baumane, pēdējās nedēļās "Liepājas metalurga" darbinieku skaits, kuri reģistrējušies bezdarbniekos, esot pat nedaudz samazinājies. No filiālē reģistrētajiem bijušajiem uzņēmuma darbiniekiem jaunu darbu esot atraduši tikai divi. NVA pārstāve skaidro, ka bijušie darbinieki periodā, kamēr saņem bezdarbnieku pabalstu, iespējams, nesteidzas atrast jaunu darbu. Viņa pieļauj, ka lēmumu par jauna darba piedāvājuma pieņemšanu ietekmējot arī piedāvātais atalgojuma līmenis.

Bezdarbniekos reģistrējušies velmētāji, metāla kausētāji, elektromontieri, darbu rīkotāji un citu profesiju pārstāvji. Baumanes rīcībā esot informācija, ka ir darbinieki, kuri no darba uzņēmumā aizgājuši, jo paši atraduši citu darbu un NVA pakalpojumi viņiem nav nepieciešami.

"Rietumu Radio" rīcībā ir informācija, ka daži "Liepājas metalurga" darbinieki uzņēmuma dīkstāves laikā strādā citos Liepājas uzņēmumos, taču darba attiecības ar "Liepājas metalurgu" oficiāli vēl nav pārtraukuši.

Kā ziņots, jūnija vidū NVA Liepājas filiālē bija reģistrējušies 52 finansiālās grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" darbinieki.

Pievieno komentāru

Liepājā