Bērnus aicina uz interaktīvu dzejas pasākumu "Šokolādes fabrika"

Dzejas dienu ietvaros Kultūras Industriālais parks un tirdzniecības nams ''Kurzeme” aicina bērnus vecumā no 6 līdz 10 gadiem uz interaktīvu dzejas pasākumu ''Šokolādes fabrika”, kas norisināsies piektdien, 23. septembrī pulksten 14 un 16. Pasākums norisināsies TN ''Kurzeme” 1. stāvā.

Stāsts ir trīs autoru kopdarbs - radīts  bērna iztēles rosināšanai. Ikvienam būs iespēja līdzi darboties un iejusties dažādās lomās, informē pasākuma rīkotāji.

Katram stāstam ir savs noslēpums, arī "Šokolādes fabrika" ir  pilna ar noslēpumiem. Saldās grāmatas "Sokolādes fabrika" varoņi ir dažādi. Galvenā stāsta varone ir Kakao pupa, kas ceļo uz Latviju. Lai uzzinātu, ko savā ceļojumā Kakao pupa satika un kāds ir šī interaktīvā stāsta noslēgums, uzaicinām  piedalīties bērnu Dzejas dienas pasākumā, kur dzejnieki Linda Ulāne, Sandra Vensko un Valentīns izstāstīs stāstu par Kakao pupu, Drosmīgo kapteini un  brīnumdari Peli Karameli. Ikvienam dzejas pasākumā būs iespēja līdzi darboties un iejusties dažādās lomās. Kopīgi ar pasākuma dalībniekiem dzejnieki meklēs atbildes uz vienkāršo jautājumu: "Vai tev garšo šokolāde?".

Pievieno komentāru

Liepājā