Bērni Liepājai dāvina pašu izaudzētos puķu stādiņus

Otrdien, 28. maijā, Kūrmājas prospektā pie Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas un Kalpaka tilta kuplā skaitā pulcējās Liepājas pirmskolas izglītības iestāžu un skolu audzēkņi, lai visi kopā stādītu pašu izaudzētos puķu stādiņus, informē pašvaldība.

Plkst.11:00 bērni no PII "Sprīdītis", "Pasaciņa", "Liepiņa", "Dzintariņš", "Saulīte", Liepājas Centra sākumskolas un J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas pulcējās Kūrmājas prospektā pie Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas, lai puķu dobē "Saules aplis" stādīja pašu audzētos samteņu stādiņus. Šāda akcija notiek jau trešo gadu.

Savukārt plkst. 12:00 pie Kalpaka tilta dobē "Laumiņas sapnis" čakli strādāja audzēkņi no PII "Stārķis", "Delfīns", "Sauleszaķis" un "Kristīgais bērnudārzs".
 
Ņemot vērā, ka PII "Kriksītis" audzēkņiem bija izlaidums, viņi savus puķu stādiņus Kūrmājas prospektā iestādīs rīt, 29. maijā, plkst. 10:00.

Liepājas pašvaldība jau tradicionāli aicina pilsētas pirmskolas izglītības iestādes audzēkņus piedalīties vasaras puķu sēšanas un stādīšanas akcijā, lai mazuļi pašvaldībai palīdzētu izdaiļot pilsētas ielas un laukumus un reizē iemācītos novērtēt gan savu, gan citu veikto darbu.

Pievieno komentāru

Liepājā