Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļģu skauti iesaistās Liepājas izglītības iestāžu remontdarbos

No 2. līdz 7. augustam Liepājas 8. vidusskolā un bērnudārzā "Mazulītis" izglītības iestāžu remontdarbos piedalās arī 25 Beļģijas skauti, kuri Liepājā ieradušies ar nolūku izdarīt labus darbus un reizē arī iepazīt pilsētu, ziņo Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrsiko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.
 
Beļģu jaunieši dzīvo Liepājas 8. vidusskolā, kur šajās dienās plīvo arī Beļģijas karogs. Katru dienu līdz plkst. 12.00 skauti strādā skolas un bērnudārza labiekārtošanas darbos. Darba lauks ir plašs – skolā tiek krāsotas garderobes un 2. stāva gaitenis, sporta laukuma vingrošanas stieņi, bet bērnudārzā notiek gan rotaļu laukumu pārvietošana, gan sienu krāsošana, paredzēts arī apgleznot vienu foajē sienu.
 
Pēcpusdienās jaunieši dodas izzināt un iepazīt Liepāju – gan ar velosipēdiem, gan sabiedrisko transportu un kājām. Šim nolūkam skautiem pat sagatavota īpaša spēle.

Beļģu jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem ieradušies no Beļģijas ciematiņa Rebeca, kurš atrodas netālu no Briseles un kurā skautu kustība ir ļoti populāra – tā apvieno vairāk nekā 300 bērnu un jauniešus, sākot no četru gadu vecuma.
Katru vasaru skauti izvēlas doties pastrādāt sabiedrības labā uz kādu valsti – viņi jau pabijuši Itālijā, Bulgārijā, Rumānijā u.c.

Pievieno komentāru

Liepājā