Bēgot no likumsargiem, ielec upē 1

4.decembrī ap pulksten 20.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Grīzupes ielā, ievēroja personu, kura diennakts tumšajā laikā, nepietiekami apgaismotā vietā, pārvietojās bez gaismu atstarojoša elementa, informē policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Piebraucot pie personas un ieslēdzot speciālo gaismas signālu, persona sāka bēgt un ielēca Melnupītē. Persona tika izvilta no ūdens. Veicot personas mantu apskati, pie personas tika atrasti elektroniskie svari, 225,43 lati un papīrā ietīts nezināmas izcelsmes augu valsts maisījums.

Personas mantu apskates laikā, persona vēlreiz centās bēgt, līdz ar to tika pielietoti speciālie cīņas paņēmieni un 1994.gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts un viņam uzlikti roku dzelži. Pēc aizturēšanas jaunietis nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Turaids

Būsim korekti. Liepājā nav "Melnupītes", bet ir Cietokšņa kanāls. Melnupīte jeb черная речка ir padomju laika palama kanāliem un mazām piepilsētas upēm kur rūpnīcas novadīja vai ņēma ūdeni ražošanas vajadzībām. "Melnupīti" mūsdienās var atrast 1000+1 Krievijas pilsētā!

pirms 7 gadiem, 2013.12.05 13:03

Liepājā