Bārzdiņš nepretendēs uz topošā Nacionālā veselības dienesta vadību; izstāsies no Liepājas partijas

Beidzot pildīt veselības ministra pienākumus, Juris Bārzdiņš (Liepājas partija, ZZS) nepretendēs uz jaunveidojamā Nacionālā veselības dienesta vadību un pēc ministra karjeras beigām plāno izstāties no Liepājas partijas.

Bārzdiņš intervijā aģentūrai BNS norādīja, ka pretēji izskanējušajām baumām uz Nacionālā veselības dienesta vadītāja amatu nepretendēs, jo tas nebūtu pareizi un ētiski. Viņš plāno atsākt doktorantūras studijas un ar laiku meklēt algotu darbu, kurā varētu izmantot savu pieredzi veselības aprūpes nozarē.

"Visticamāk, laikā, kamēr meklēšu citu darbu, es atjaunošu savas doktorantūras studijas Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, kas daudzo darbu dēļ nav pabeigtas. Domāju, ka es varētu arī piedāvāt savu ekspertīzi un zināšanas dažādiem projektiem, tostarp arī brīvprātīgā darba projektiem," sprieda Bārzdiņš.

Viņš atzina, ka ir saņēmis arī piedāvājumus atgriezties savā iepriekšējā darbavietā Liepājas slimnīcā, "bet man ir sajūta, ka attiecībā uz lietām, kuras es jau esmu darījis, divreiz vienā upē nevar iekāpt". Tomēr viņš esot gatavs sadarboties.

Bārzdiņš sacīja, ka pēc ministra karjeras beigām vairs neplāno palikt Liepājas partijā, kurā iestājās vien trīs dienas pirms kļūšanas par veselības ministru pērnā gada novembrī.

"Neesot ministram, es ar diezgan lielu pārliecību varu teikt, ka nepalikšu Liepājas partijā. Jo es šajā partijā tomēr esmu iestājies sakarā ar šo amatu un esmu arī redzējis to, ka šī amata cieša saistība ar kādu politisko spēku ilgtermiņā nav lietderīga," atklāts bija ministrs.

Viņam arī neesot bijis piedāvājumu stāties kādā citā partijā un turpināt strādāt veselības ministra amatā arī jaunajā valdībā.

Pievieno komentāru

Liepājā