Bāriņu ielas remonts ieilgs

Pagaidām nav zināms pēc cik ilga laika izdosies sakārtot iebrukušo Bāriņu ielas bruģi, portālam pavēstīja SIA "Liepājas ūdens" Kanalizācijas nodaļas vadītājs Genādijs Gusevs. Šobrīd izdevies atrast nepieciešamos cauruļvadus bojāto vietā. Pirmkārt jānomaina bojātās vietas, tomēr G.Gusevs paredz, ka remonts Bāriņu ielā jāveic vairāk nekā 70 metrus garā posmā.

Jau rakstījām, ka Bāriņu ielas bruģis iebruka sestdien, kad pušu gāja viens no cauruļvadiem. Sestdien un svētdien uzņēmuma darbinieki cīnījušies ar kanalizācijas ūdeņu noplūdi, kas turpināja izskalot grunti zem ielas.

Šīs nedēļas laikā piegādās jaunos cauruļvadus un SIA "Liepājas ūdens" sadarbībā ar SIA "Būvmehanizācija" uzsāks nepieciešamos remontdarbus, tomēr par konkrētiem darbu uzsākšanas termiņiem G.Gusevs vēl nevēlas runāt.

"Cilvēki ārkārtīgi vieglprātīgi uztver notikušo. Iet pie ielas iebrukušajām vietām un tikai tad, kad pamana, ka zem viņiem ir tikai plāna akmeņu kārta sāk uztraukties. Nevajag iet klāt bedrēm vai apbraukt šīs vietas ar automašīnām, tas ir bīstami," pārgalvīgos iedzīvotājus brīdina G.Gusevs.

Iespējams, ka drīzumā aizlieguma zīmes iebraukt Bāriņu ielā būs daudz garākā posmā.

Pievieno komentāru

Liepājā