"Balzamiko" aicina uz jubileju 3

Sestdien, 6. jūnijā, no pulksten 14.00 līdz 16.00, veikala "Balzamiko" kolektīvs aicina savus uzticamos klientus uz veikala gada jubileju. "Būs gan kafija, gan jubilejas kliņģeris," sola īpašniece Dana Žaļumiene.

Veikalā var iegādāties ap 150 dažādu šķirņu tējas, vairāk nekā 50 dažādu šķirņu kafijas, jogi tējas, dažādas Ēģiptes eļļas, kā arī Tunisijas eļļas. “Pēdējā laikā cenšamies atrast vietējo ražotāju produkciju. Pie mums pārdošanā ir Pāvilostas maizīte, un Latvijas medus. Būs arī Rucavas maizīte un siers. Vispār grasāmies paplašināties,” sola veikala īpašniece.

Veikals atrodas Peldu ielas un Kuršu laukuma stūrī. Pārdevējas Mārīte Bunka un Diāna Eizengraudiņa slavē plašo garšvielu klāstu un teic, ka drīzumā būs Latvijā ražotās sukādes. Viņas ir gatavas pastāstīt par īpašo šokolādes un halvas piedāvājumu, kas kardināli atšķiras no lielveikalos nopērkamās produkcijas.

“Vēlos pateikties visiem klientiem, kuri iepirkušies mūsu veikalā šā gada laikā. Bez viņiem veikaliņš nepastāvētu. Arī turpmāk centīsimies atrast bioloģisku produkciju tieši no ražotāja. Šādu iepirkumu politika ir sevi attaisnojusi un, protams, veikala jubilejā gaidīsim arī pircēju ieteikumus,” saka veikala īpašniece D. Žaļumiene.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Katrīna

Man patīk šī veikaliņa darbinieču attieksme laipnas un galvenais - zinošas.

pirms 6 gadiem, 2015.06.03 14:46

zentas tante

Pirmā dzirdēšana par šādu veikalu :D "labi" reklamējas :)\

pirms 6 gadiem, 2015.06.03 17:28

nu ja

Reklamējas gan, un ne jau pirmo reizi. Nedzīvo kā pa miglu :)))

pirms 6 gadiem, 2015.06.03 22:49

Liepājā