Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baltijas Rehabilitācijas centrs saņem vērienīgu ziedojumu

Šī gada 26.februārī atzīmējot Baltijas Rehabilitācijas centra pirmo gadadienu, biedrība “Dižvanagi” rīkoja svinīgo pasākumu, kura laikā tika parakstīts līgums ar vienu no lielākajām būvkompānijām “LNK group” par pēdējos gados apjomīgākā ziedojuma saņemšanu. Finansējums ļaus nosegt izdevumus, kas saistīti ar esošo telpu remontu, kā arī  nodrošinās centra otrā stāva rekonstrukciju.

Savā uzrunā Labklājības ministrs Jānis Reirs uzsvēra, ka  šis ir piemērs tam kā vajadzētu veidot pakalpojumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ir nepieciešama gan valsts, gan nevalstisko organizāciju, gan pašvaldības iesaiste.

Savukārt biedrības "Dižvanagi" valdes priekšsēdētāja Ilze Durņeva teica: "Sajūtas ir brīnišķīgas un neizsakāmas. Es tiešām neticu, ka tas ir atkal noticis. Paldies atbalstītājam, kas ir noticējuši šim stāstam, jo tam ir grūti noticēt. Jā, tā ir utopija, bet tā ir izdarāma lieta. Šajā dzīvē nekas nav neizdarāms."

Pasākumā piedalījās labklājības ministrs Jānis Reirs, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš,  vadošie centra speciālisti, kā arī rehabilitācijas kursu saņēmušās ģimenes. Starp sveicējiem bija arī Saeimas deputāte Inguna Sudraba, SIA "Liepājas enerģija", "Piejūras slimnīca", Liepājas sociālais dienests, Liepājas Universitātes pārstāvji un citi.Pievieno komentāru

Liepājā