Autostāvvietā cels biroju un veikalu ēku 1

Blakus ēkai, kur atrodas Liepājas rajona padome un citas darījumu iestādes, bezmaksas autostāvvieta kopš pirmdienas vairs nedarbojas. Laukumā cels biroju un veikalu ēku.

Vēl nedēļas nogalē nekas neliecināja, ka autostāvvietā tūlīt sāksies vērienīgi celtniecības darbi. Jūras ielas autostāvvieta bija pilsētas centrā vienīgā, kur automašīnas varēja novietot bez maksas.

Biroju un veikalu ēkas projektu Liepājas Būvvaldē saskaņojis SIA “Biroju centrs”. Trīsstāvu ēkas un autostāvvietas celtniecība būs pabeigta jau pēc gada, pastāsta uzņēmuma galvenais inženieris Arvīds Uzuliņš. Projektu izstrādājis SIA “A-Projekts”, bet celtniecības darbus veic uzņēmums “UPB”. Uz jautājumu, kam pieder zeme Jūras ielā 25/29, “Biroju centra” pārstāvis “Kursas Laikam” atbildēja: “To nomā.” No kā tā tiek nomāta, uzzināt otrdien neizdevās.

Uzņēmuma “Biroju centrs” juridiskā adrese ir Graudu iela 27, blakus topošajai būvei. Informācija tālruņu katalogā liecina, ka uzņēmums nodarbojas ar telpu īri un nekustamo īpašumu pakalpojumiem. Neoficiāla informācija liecina, ka projektu attīsta kādreizējais Liepājas rajona padomes priekšsēdētājs Juris Aizezers. Viņš piedalījies projekta apspriešanā Liepājas Būvniecības konsultatīvajā padomē un solījis, ka uzņēmums “darīs visu, lai varētu nodrošināt nepieciešamās stāvvietas”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

sanchoh

priekskam bij vajadzigs,ja tapat visus grib izdzit no LV

pirms 12 gadiem, 2008.08.01 23:05

Liepājā