Autobusu satiksmi novirza pa Tukuma ielu

Slēdzot satiksmi Klaipēdas ielas posmā no Vētru ielas līdz Tukuma ielai (virzienā uz centru), sabiedriskā transporta kustība no trešdienas, 3. aprīļa, tiek organizēta pa Ganību – Tukuma ielu, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Līdz šim autobusi maršrutos 1A, 2, 2s, 6 un 6A kursēja pa Vaiņodes ielu, bet sakarā ar tramvaja sliežu posmu rekonstrukcijas projektu sabiedriskā transporta kustību novirzīs pa Ganību ­– Tukuma ielu. Tiks slēgtas pieturvietas uz Vaiņodes ielas un pieturvieta uz Klaipēdas ielas iepretim Centrālkapiem (virzienā uz centru). Virzienā no centra pieturvieta uz Klaipēdas ielas tiks saglabāta.

Autobuss maršrutā 11A virzienā no centra uz Dienvidu kapiem pa Klaipēdas ielu kursēs kā ierasts, bet virzienā no Dienvidu kapiem uz centru slēgto Klaipēdas ielas posmu apbrauks pa Ganību ielu, pieturot jau esošajās pieturvietās. Savukārt pieturvietas uz Tukuma ielas būs izvietotas netālu no Ventas ielas, sk. pievienoto shēmu.

Pasažierus aicina būt iecietīgiem un saprotošiem, ja autobuss, apbraucot slēgto Klaipēdas ielas posmu, atpaliek no kustības sarakstā norādītā laika.


 

Pievieno komentāru

Liepājā