Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Attīstīs Liepājas reģionālo slimnīcu, ezeru un pludmali

Ceturtdien,18. janvārī, Liepājas pilsētas domes sēdē tika apstiprināts lēmuma projekts “Infrastruktūras attīstība SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemē”.

Projekts paredz attīstīt dažādu struktūrvienību telpas, realizēt teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu, telpu aprīkošanu ar medicīnas iekārtām un tehnoloģiju iegādi, piegādi un montāžu un citas darbības. Kopējās projekta izmaksas ir 16 982 096 eiro, un pašlaik notiek būvprojekta izstrāde, kuru plānots izstrādāt līdz 2018. gada aprīlim.

Tāpat tika skatīts un apstiprināts lēmuma projekts “Liepājas ezera eitrofikācijas samazināšanas pasākumu īstenošana”. Projekts paredz 50 ha platībā veikt ezera pļaušanu, niedru nogādāšanu krastā un to utilizēšanu, un kopējās projekta attiecināmās izmaksas ir 45 719,00 eiro.

 “Mēs apzināmies to, ka Liepājas ezera aizaugšana jeb eitrofikācija rit pilnā sparā, un esam diezgan daudz laika pavadījuši diskusijās ar Valsts vides pārvaldi un identificējuši tās teritorijas, kurās ir iespējama ezera pļaušana,” ziņoja domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš.

Kā arī tika apstiprināts lēmuma projekts “Labiekārtojuma izveide Liepājas pilsētas pludmalē”, kas paredz pludmales teritorijā izvietot 12 objektus: pārģērbšanās kabīnes, velonovietnes, soliņus un atkritumu urnas. Plānotās un projekta kopējās attiecināmās izmaksas – 60 720,00 eiro.

Lēmuma projektu sēdes laikā vēlējās papildināt deputāts Valērijs Agešins, kurš norādīja, ka projekts ir kopumā atbalstāms, bet vasaras sezonā no vairākiem liepājniekiem ir saņemtas sūdzības par to, ka labierīcības pludmalē dienas beigās neatrodas pietiekami tīrā stāvoklī.

Deputāts vērsa uzmanību uz šo problēmu un aicināja meklēt risinājumu. Kolēģim pievienojās deputāte Ludmila Rjazanova, kura aicināja atcerēties, ka nepieciešams attīstīt un labiekārtot ne tikai centrālo pludmali, bet arī pludmali, kas atrodas Karostā.

Tāpat domes sēdē tika skatīts lēmumprojekts par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2017. gada 17. augusta lēmumā Nr. 286 “Par Liepājas pilsētas attīstības pamatnostādnēm 2017.–2021.gadam” un citi jautājumi.

Pievieno komentāru

Liepājā