Atsāksies autoceļa A11 rekonstrukcija posmā Liepāja - Lietuvas robeža 1

Šonedēļ sāksies sagatavošanās darbi uz valsts galvenā autoceļa A11 Liepāja-Lietuvas robeža (Rucava) pirms asfalta rekonstrukcijas posmā no 21,85.kilometra līdz 45,02.kilometram, informēja ceļu būves firmas SIA "Binders" pārstāvji.

Kā vēsta uzņēmuma pārstāvji, līdz jūnija vidum objektā notiks ceļa uzmērīšana un atzīmju nospraušana, kā arī citi būvniecības sagatavošanas darbi, kuru dēļ nav nepieciešams ierobežot satiksmi, taču pēc tam remontējamā ceļa posmā satiksme tiks organizēta ar vairākiem luksoforiem un ātruma ierobežojumiem, atbilstoši pasūtītāja apstiprinātai satiksmes organizācijas shēmai.

Līgumsaistības ar pasūtītāju paredz ceļa posma asfalta segas rekonstrukciju 330 darba dienu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu ziemā, tādējādi objekts ekspluatācijā jānodod 2016.gada rudenī. Darba apjoma lielākā daļa jeb 60% kopējā apjoma jāpaveic šogad.

Līdztekus asfalta segas rekonstrukcijai vairāk nekā 20 kilometrus garajā autoceļa posmā projekts paredz arī tiltu rekonstrukciju pār Līgupi un Paurupi. Abi tilti tiks demontēti un uzbūvēti no jauna. Tāpat remontējamā ceļa posmā paredzēts atjaunot visas sabiedriskā transporta pieturvietas.

Objekta pasūtītājs - VAS "Latvijas Valsts ceļi”, projekts - SIA "Polyroad”, būvuzraudzība - SIA "Teede Insenerid” un SIA "Sweco EST”, līguma summa - 12,5 miljoni eiro.

Būvdarbu garantijas periods - pieci gadi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jons

Eūū! Rakstnieki!!! Kā var ATSĀKTIES tas, kas vēl nav sācies?

pirms 5 gadiem, 2015.06.03 07:53

Liepājā