Atlaižamos strādniekus informē par viņu tiesībām 2

Šodien SIA “Liepājas kafijas fabrika” ieradās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieces, lai tiktos ar atlaižamajiem strādniekiem, tomēr mediju pārstāvjus sanāksmē neielaida. Jāpiebilst, ka SIA "Liepājas kafijas fabrika" arī iepriekš pēc iespējas izvairījusies no žurnālistiem.

Tā būs informatīva sanāksme par viņu tiesībām un sociālajām garantijām, pirms tikšanās pastāstīja NVA Liepājas filiāles vadītājas vietniece Baiba Tomase.

Mediju pārstāvji sanāksmē netika ielaisti. Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Zofija Kuļika uz jautājumu, kāpēc tā, konkrētu atbildi nesniedza, atvairījās, ka strādnieki gribēšot NVA pārstāvēm uzdot dažādus jautājumus. Arī daļa sanāksmes dalībnieku izteicās, ka nevēlas žurnālistu klātbūtni.

Iepriekš Liepājas domes Nodarbinātības komisija savā sēdē, uz kuru neviens no uzņēmuma vadības nebija ieradies, atzina, ka tās iesniegtā informācija ir nepilnīga un nolēma to nodot izvērtēšanai Valsts darba inspekcijai.

"Liepājas kafijas fabrikas" vadība paziņojusi, ka šogad uzņēmums pārtrauks darbību un no darba tiks atbrīvoti 40 darbinieki. Kā iemesls tiek nosaukta straujā izejvielu, materiālu un citu ražošanas izmaksu sadārdzināšanās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

trumturum

"Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Zofija Kuļika uz jautājumu, kāpēc tā, konkrētu atbildi nesniedza, atvairījās, ka strādnieki gribēšot NVO pārstāvēm uzdot dažādus jautājumus."

viena lieta, ka komatu par daudz un jēgas par maz, bet otra - vai tad tur bija arī NVO, proti, nevalstisko organizāciju pārstāvji?

pirms 12 gadiem, 2008.07.01 20:46

Liepājā